Skocz do zawartości

Monitor się nie uruchamia


Y/F-22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście, przepraszam, uciekł mi jeden post. Dzięki wielkie, zabieram się do pracy.

Oferty dostaje od ludzi różne bo dałem ogłoszenie na facebooku, nie mogę jednak tego stabilizatora namierzyć aby sprawdzić ile kosztuję w Polsce. Może któryś z kolegów podjąłby się wymiany za opłatą ?

Lub czy ewentualnie w jakimś urządzeniu mogę dorwać coś takiego ? Mam trochę starych napędów, płyt głównych ... no nie liczę, że akurat znajdę ten układ ale czy wgl szukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

niestety, ale układ masz spalony i widać to wyraźnie na zamieszczonej przez Ciebie fotografii

 

RqeubDj.png

 

o ile sam nie będziesz tego w stanie naprawić, proponuję oddać do serwisu.

 

 

 

Zakłócenia są wówczas, gdy obwiednia obu sygnałów nałoży się na siebie wzajemnie, zwiększając odstęp od "czystego tła" sygnału.

A po ludzku, w aparaturze jest nadajnik w paśmie 2,4GHz a obok niego moduł odbiorczy (FPV) w paśmie 5,7GHz. Szerokości obwiedni sygnału nie przekraczają 10MHz.

Czyli, nie ma technicznej możliwości wzajemnego zakłócania się :)

 

Jak pisał" Wiech" Wiechecki "...naukowość nie zna takiego przypadku"

A jednak życie zna

http://youtu.be/8-P9yOMcbT8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te stabilizatory są .... sprzedawane po 20 sztuk - www.aliexpress.com/ame5269_price.html

Chcę to zrobić jak najtaniej bo kto wie czy coś jeszcze tam się nie sfajczyło. Pewien gość proponuje mi 50 zł za element + wymianę ... tyle ile kosztuje nowy monitorek. O zamiennik zapytałem na elektrodzie lecz coś cicho, może tutaj nie da się dobrać zamiennika ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to jeszcze coś mi mówiło ... dostałem informację, że mogę użyć zamiennika i to są LM2576 lub UL7805. To już ogromny postęp bo te układy kosztują parę złotych czyli jest szansa, że nie stanę w miejscu z zepsutym monitorem.

 

Każdy mówi coś innego, jeden poleca wyżej wymienione układy a kolejna osoba zaprzecza mówiąc, że nijak nie podpasują. Zostaje poczekać i pomyśleć, nowy monitor to 15$ ale żal mi ten zostawiać niesprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.