Skocz do zawartości

II Bitwa o Andrychów /ESA-Eurocup/ 13.09.2014


marek rokowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kochani

 

Jeszcze raz dziękuję że chciało Wam się przejechać taki kawał drogi dla wspólnej zabawy  a "miejscowym" szacun i wielkie dzięki za pomoc: niektórzy zrezygnowali z latania lub wolnego dnia abyśmy mogli trochę pośmigać po andrychowskim niebie... :)

 

Ukłony dla sponsorów: U.M. Andrychów i AKS Beskid, sklepowi modelarskiemu ABC-RC.PL, firmie Polimet i Beskid-Media, rastauracji Sami Swoi, hotelowi Czarny Groń,  sklepowi modelarskiemu Modelpartner, Maćkowi  i wszystkim którzy przyczynili się do zaistneiniea imprezy

 

Fajnie że można na Was liczyć... :)

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody genialne, rewelacyjna atmosfera.

Bardzo obawialiśmy się, patrząc na prognozy, o pogodę. Na szczęście udało się i oprócz kilku kropli, pogoda utrzymała się do końca zawodów.

Rafał i Michał pokazali czego należy spodziewać się w przyszłym roku w WWI. lekko nie będzie:)

Wyniki powyżej 2000 punktów bardzo dobrze odzwierciedlają tegoroczny poziom czołowych zawodników.

Łoś tym razem przetrwał bez uszczerbku na zdrowiu :) jest już gotowy na zakończenie sezonu.

Mam nadzieję, ze za rok Marek podejmie się organizacji "3 Bitwy o Andrychów."

Na zakończenie sychać coś było o Mistrzostwach Polski w Andrychowie.....:)

 

Genialne zdjęcie w drugiej galerii zderzenia Pupa z Albatrosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji braku czasu podczas zawodów, gdyż musiałem was sędziować  :)

udało mi się nagrać tylko jeden  krótki film podczas przerwy

 

http://www.youtube.com/watch?v=Nte9fK8uwLs&list=UUQkwlZHu8nB6I4x3F4o_Flw&index=1

 

pozdrawiam wszystkich zawodników, było miło i wesoło

zobaczymy się pewno za rok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody przezacne, atmosfera super. Pogoda na szczęście dopisała. Początkowo pole lotów wydawało się ograniczone ze względu na drzewa, ale szło się do tego przyzwyczaić... 

 

Marku - dzięki za super imprezę - dawaj te MP za rok! Tylko koniecznie dwudniowe. To by się można na Żar wybrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólną zabawę i do zobaczenia na zawodach w Krakowie!

 

A oto parę moich zdjęć:

https://plus.google.com/photos/112944951570554197136/albums/6059009231114002849?authkey=COLKpO7T35rdKA
 

W ramach propagacji ESA pozwoliłem sobie przekleić Wasze zdjęcia z zawodów na rcclub.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku naprawdę super impreza. Myślę że za rok to faktycznie trzeba coś zrobić na dwa dni.

Sobota zawody a niedziela finały i pokazy dla publiki z atrakcjami.

Telebim z transmisją na żywo z powietrza oraz transmisja na internet to musowo trza zrobić.

 

Przegląd naszych zdjęć (niedługo filmy)

 

https://plus.google.com/photos/113588113239925898303/albums/6059341024556324385

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.