Skocz do zawartości

MISTRZOSTWA POLSKI F3F


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Kamyczek_RC

To tylko wygaszacz ekranu rano będzie słońce 25m/s i jak to mówi kierownik bajencja . Czasy poniżej 40s i nowy rekord Polski no i oczywiście kolejny szczęśliwy mistrz polski na rok 2014 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Jurek fajnie jest różnice czołowych zawodników w zakresie 5% wyniku więc w zasadzie na tą chwilę rywalizacja jest otwarta do niedzieli . Dziś zbocze i warunki raczej szkolne , ale jutro tak miejsce jak i warunki mają być znacznie bardziej wymagające więc stawka może się mocno przetasować . Różnice w punktacji typu 200 punktów to jeden dobry lub słabszy lot i wszystko może się jeszcze odwrócić  jak to mówią zwycięzca jest jeden na mecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno za zbyt mocne ciśniecie na 10 bazę. I był trawnik, zęby w serwie i zero. A drugie to troche niefortunnie kolega mi model wyrzucił. I gleba była ;)

Takie pierdołki ;)

 

Jedno za zbyt mocne ciśniecie na 10 bazę. I był trawnik, zęby w serwie i zero. A drugie to troche niefortunnie kolega mi model wyrzucił. I gleba była ;)

Takie pierdołki ;)   Ale ale   nie ściemniaj  za " Sekatorem  "  zajmujesz 2 gą lokatę.. latasz super ... ;)  Kibicuję Rafałowi   :rolleyes:  Kamyczek 4-miejsce też dobrze..i pogoda-wiatr dopisywał  http://f3xvault.com/?action=event&function=event_view&event_id=378

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.