Skocz do zawartości

POLICE /lubstów/ dolna półka


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jurku a Ty nie w Danii...?  Roglądałem się za Tobą  ....zawsze jestem na przygotowanej miejcowce /  wyzbierane  klamoty  wyciete  krzaki  -SUPER  / trochę po lewo...Dymało  6-10m/s   http://www.mojapogoda.com/pogoda-na-swiecie/pogoda-lokalna/miasto/48X810/lubstow/dzis.html  i jak tu nie dokladać balastu... :P    jutro  nie najgorzej..bedę   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Janek,pochwalę się moim i kolegi ostatnio zrobionym wypadzikiem :D .

Nie chodzi mi jednak o dosłowne chwalenie, tylko żeby na podstawie filmów określić "na oko" jaki był silny wiatr w jakiejś skali.

Wiem że Ty i prawdziwi zboczowcy macie te urządząka do pomiaru siły wiatru więc proszę na podstawie swoich obserwacji abyś Ty (lub jakiś kolega z forum) określił ile mogło mniej więcej dmuchać.

To informacja dla mnie i Marcina ,tak na przyszłość  :D .Z góry serdeczne dzięki.

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Fajne   dzisiejsze    latanko     IMG_2213.jpg

 
Kopia_IMG_2202.jpg

Janek,pochwalę się moim i kolegi ostatnio zrobionym wypadzikiem :D .

Nie chodzi mi jednak o dosłowne chwalenie, tylko żeby na podstawie filmów określić "na oko" jaki był silny wiatr w jakiejś skali.

Wiem że Ty i prawdziwi zboczowcy macie te urządząka do pomiaru siły wiatru więc proszę na podstawie swoich obserwacji abyś Ty (lub jakiś kolega z forum) określił ile mogło mniej więcej dmuchać.

To informacja dla mnie i Marcina ,tak na przyszłość  :D .Z góry serdeczne dzięki.

 

 

O co ja tam bidula mogę napisać o sile wiatru. Mam do pomiaru  "zegar"  ale kłamie ...zaniża/ kupiłem padlinę za chyba  25 zł.  Myślę i  patrzę  jak już macie  "nadymane " galoty  to  tak  ok  10  -15 m/ sek .  A  jak modele  ładnie  śmigają.. Jurek M.   mistrz - expert  dokładnie   okresli    Fajnie tam u Was jakie  widoki    !   Napiszcie kiedy będziecie    latać   zajadę   może cuś podejrzę . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A pisałeś ze tam sie lata na górnej półce. A jesteś tam gdzie ja latałem :)

bo ja biore przyklad z mistrzów.. ;) dzisiaj z rana cieniutko do czasu aż przywiał front z grzywami na wodzie i zaczeło sie latanie   ten klif nie wybacza..chyba ,że ktoś chce sie wykapać... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.