Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fokker DR1 mini, Trenerek STS - czyli ciekawe parkflyery :)

Czerwony baron Fokker park flayer STS RC parkflyer Se5a Trenerek STS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#101 modelarz115

modelarz115

JackAir RC

• Modelarz
  • 953 postów
  • SkądOlecko
  • Imię:Jacek

Napisano 18 marzec 2016 - 16:12

Ściągnąłem łobuza z drzewa... Wisiał chyba z miesiąc a dzieje się tak jak nie sprawdzimy pakietu na mrozie  :P

Strzelanie z procy nie dawało rezultatów, silne wiatry też. Pomogła dopiero długa tyczka i wysoka drabina.

IMGP0038.JPG

Elektronika i silnik działają, myślałem że będę miał chociaż filmik z pokładu ale kamera nagrała tylko 50sek i prawdopodobnie wyłączyła się od mrozu...

model niestety już do niczego się nie nadaje  :(

Na pocieszenie dodam, że Wicherkiem lata mi się baaaardzo podobnie i jest ten plus e silniczek sobie pierdzi  ^_^

IMGP0327.JPG

IMGP0328.JPG

• 0

#102 AMC

AMC
  • Modelarz
  • 1920 postów
  • SkądWarszawa/Pułtusk
  • Imię:Andrzej

Napisano 15 lipiec 2016 - 23:43

Ściągnąłem łobuza z drzewa... Wisiał chyba z miesiąc a dzieje się tak jak nie sprawdzimy pakietu na mrozie  :P

Strzelanie z procy nie dawało rezultatów, silne wiatry też. Pomogła dopiero długa tyczka i wysoka drabina.

attachicon.gifIMGP0038.JPG

Elektronika i silnik działają, myślałem że będę miał chociaż filmik z pokładu ale kamera nagrała tylko 50sek i prawdopodobnie wyłączyła się od mrozu...

model niestety już do niczego się nie nadaje  :(

Na pocieszenie dodam, że Wicherkiem lata mi się baaaardzo podobnie i jest ten plus e silniczek sobie pierdzi  ^_^

attachicon.gifIMGP0327.JPG

attachicon.gifIMGP0328.JPG

Dopiero teraz natknąłem się na ten temat, za poszeptem forumowego systemu podpowiedzi po słowach kluczowych - parkflyer, jako że utraciłem takiego i ogłaszałem rozpaczliwie to i owo...

Gratuluję studenta Modelarza Filipa. Jak Mu idzie walka z twardą modelarską materią ? Coś Go nie mogę wypatrzyć w tematach...

Bardzo fajne zdjęcia, sesji gratuluję także :) . 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Czerwony baron, Fokker, park flayer, STS, RC, parkflyer, Se5a, Trenerek STS

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych