Skocz do zawartości

Fokker DR1 mini, Trenerek STS - czyli ciekawe parkflyery :)


modelarz115
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem łobuza z drzewa... Wisiał chyba z miesiąc a dzieje się tak jak nie sprawdzimy pakietu na mrozie  :P

Strzelanie z procy nie dawało rezultatów, silne wiatry też. Pomogła dopiero długa tyczka i wysoka drabina.

 

post-14749-0-70485800-1458313624_thumb.jpg

 

Elektronika i silnik działają, myślałem że będę miał chociaż filmik z pokładu ale kamera nagrała tylko 50sek i prawdopodobnie wyłączyła się od mrozu...

model niestety już do niczego się nie nadaje  :(

Na pocieszenie dodam, że Wicherkiem lata mi się baaaardzo podobnie i jest ten plus e silniczek sobie pierdzi  ^_^

 

post-14749-0-17259000-1458313327_thumb.jpg

post-14749-0-53635600-1458313413_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ściągnąłem łobuza z drzewa... Wisiał chyba z miesiąc a dzieje się tak jak nie sprawdzimy pakietu na mrozie  :P

Strzelanie z procy nie dawało rezultatów, silne wiatry też. Pomogła dopiero długa tyczka i wysoka drabina.

 

attachicon.gifIMGP0038.JPG

 

Elektronika i silnik działają, myślałem że będę miał chociaż filmik z pokładu ale kamera nagrała tylko 50sek i prawdopodobnie wyłączyła się od mrozu...

model niestety już do niczego się nie nadaje  :(

Na pocieszenie dodam, że Wicherkiem lata mi się baaaardzo podobnie i jest ten plus e silniczek sobie pierdzi  ^_^

 

attachicon.gifIMGP0327.JPG

attachicon.gifIMGP0328.JPG

Dopiero teraz natknąłem się na ten temat, za poszeptem forumowego systemu podpowiedzi po słowach kluczowych - parkflyer, jako że utraciłem takiego i ogłaszałem rozpaczliwie to i owo...

Gratuluję studenta Modelarza Filipa. Jak Mu idzie walka z twardą modelarską materią ? Coś Go nie mogę wypatrzyć w tematach...

Bardzo fajne zdjęcia, sesji gratuluję także :) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.