Skocz do zawartości

TO-MASZ -polska odpowiedź na Magnuma :)


marek rokowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak mniej więcej wyglądają klatki z fpv, łatane wieczorem więc było trochę ciężko. A tak wygląda mój zestaw. Na 7,4V nie zauważyłem żeby się przegrzewał, obraz jest, brak drgań z racji że amortyzuje to pianka. Jak narazie spisuje się dobrze. Podpinany pod złącze balansera

post-20250-0-15699600-1508772785_thumb.png

post-20250-0-14516300-1508772797_thumb.png

post-20250-0-09077800-1508772807_thumb.png

post-20250-0-18289400-1508778326_thumb.jpg

post-20250-0-38910400-1508778342_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mniej więcej wyglądają klatki z fpv, łatane wieczorem więc było trochę ciężko. A tak wygląda mój zestaw. Na 7,4V nie zauważyłem żeby się przegrzewał, obraz jest, brak drgań z racji że amortyzuje to pianka. Jak narazie spisuje się dobrze. Podpinany pod złącze balansera

 

A mógłbyś podać jego wagę? Czy bardzo skraca czas lotu zasilany z tego samego pakietu?

 

Jak chcesz fpv a martwi cie waga to jest takie coś "all in one" jak Eachine TX03 - waga 6g

 

1474276726_17.jpg

 

Ciekawa propozycja, dziękuję za typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem go zważyć,dziś się postaram i dorzucę do tego wpisu. Nie zwróciłem bardzo uwagi na to, latałem trochę bo mam parę minut filmu nagranego i jeszcze sporo na ziemi leżał bo ciężko mi było ogarnąć cały sprzęt by grał że sobą. Pomimo tego pakiet nie był jeszcze na wyczerpaniu jak pamiętam, pora była taka że sam musiałem już kończyć. Wiem że jakiś problem dla niego to nie był. I latałem na śmigle na którym ma mniejszy ciąg. Przy najbliższej okazji spróbuję jeszcze raz się pobawić na weekend jak zjadę do domu. Aby pogoda dopisała. Kupiłem drona Visuo i nim narazie się bawię, szybsza konfiguracja.

 

48 wagi

post-20250-0-71945300-1508870556_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe mocowanie kamerki

Żadna rewelacja, 3 mm twarda balsa, nacięcie nożykiem w kadłubie, co daje możliwość wyjęcia "systemu" w każdej chwili. Deseczka balsowa jest jedynie wciśnięta w to nacięcie na jakieś dwa centymetry. Trzyma wyjątkowo mocno. Obiektyw kamerki wklejony w otwór cyjaczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to dopiero wygląda śmiesznie albo dziwnie. Mam odbiornik boscama 832. Jest on przymontowany do aluminiowej nogi (taki maszt który jest przyczepiony do plecaka) od rozwalonego statywu do aparatu. Jakieś 1,4m. Dalej trytytkami idą 2 kabelki do plecaka. W plecaku leży pakiet który zasila odbiornik. Drugi kabelek idzie do EasyCapa. Z easycapa poprzez otg jest on połączony z telefonem. A telefon siedzi w okularach VR. I tak to u mnie wygląda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za podszeptem Adama (a2j) wyposażyłem mojego ToMasza w kamerkę FPV.

Czekam na stosowną pogodę.

Cieszę się że trafiłem z podpowiedzią, sam byłem w szoku jak pierwszy raz zobaczyłem to maleństwo.

 

Napisz na czym będziesz miał podgląd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.