Skocz do zawartości

Czas zacząć miłość do quadrocopterów.


TheLukLuk21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam wszystkich. Do tej pory latałem modelami zwykłych helikopterów (mniejszych, większych, lepszych, gorszych), ale tak na dobrą sprawę nigdy nie miałem swojego ulubionego (oprócz tego: Dynam Vortex 370). Teraz mam zamiar przenieść się na ich nieco większych kuzynów. Dlatego mam do szanownego grona modelarzy pytanie. Jaki polecacie quadrocopter mieszczący się w tych ramach:
- udźwig: 200g i więcej,

- cena: ok. 1000 zł,

- zasięg: powyżej 500m,

- możliwość doczepienia kamery (typu GoPro, ale może być już wbudowana o dobrej jakości obrazu).

 Może jestem trochę wybredny, ale reszta zależy już od was, wierzę, że jesteście bardziej doświadczeni i wiecie co można polecić. Jeśli pojawią się pytania odnośnie pozostałych elementów specyfikacji modelu to z zchęcią na nie odpowiem.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jaki polecacie quadrocopter mieszczący się w tych ramach:

 Czytaj ze zrozumieniem, szuka quada a nie części. Za tą cenę RTF to już coś można znaleźć, polecam używanego DJI Phantoma (nawet nie wiem czy nowy nie kosztuje 1300 zł, dawno nie sprawdzałem). Tańszych RTF'ów tych "firmowych" raczej nie ma, oprócz Phantoma to możesz celować chyba tylko w używane modele składane przez modelarzy, czasami są jakieś niewiele używane zestawy (np. z turnigy 9x ostatnio widziałem). Takie założenia jak Twoje to prawie każdy normalnej wielkości quad spełnia. Popatrz na giełdę, ostatnio koniec sezonu więc sporo osób pozbywa się zawartości hangarów. Wiele razy widziałem w całkiem fajnych cenach zestawy quadow rtf a jak nie zestaw to możesz kupić samego quada + oddzielnie aparaturę i ładowarkę. Podałeś tylko parę pierdoł - nie ma nawet radia w tych linkach. A pytanie o zasięg "500 metrów" pozwoliło mi wywnioskować, że jednak Łukasz swojego radia nie ma i szuka czegoś kompletnego ze wszystkim.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.