Skocz do zawartości

Hydroplane Atlas Van Lines skala 1/9,33


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem mistrzem w laminowaniu a raczej więcej brudzę niż laminuje. Może poszukam kogoś kto by pomógł by wyglądało to jakoś przyzwoicie.

Co do silnika sugerujesz mniejsze KV i większy pakiet ? Albo zapytam inaczej jaki zestaw byś proponował ? Także myślałem nas sztywnym wałem tylko panewkowanie nie tulejkami w rurce a całym wężykiem teflonowym. Mam taki fi 4mm wewnątrz a ścianka 1mm. Obudowa wału rurka 8x1 powinna załatwić sprawę. Wężyk wysokotemperaturowy. Wał mniejszy o kilka dyszek dla luzu na smarowanie. W sklepach są super stery z mocowaniem wału... Nie ukrywam ze wyglądają super tylko cena zabija. Postaram się coś powycinać własnoręcznie. Pytam w tak wczesnym momencie o napęd bo kupno chce rozłożyć w czasie a teraz skupić się nad skorupką... Ostatnie pytanie jakie mi się teraz nasuwa to czy z tyłu warto robić spojler ? Nie chodzi mi nawet o to by coś dociążał ale wygląd na pewno poprawi. Pytanie czy nie będzie przeszkadzał.

 

Co do śruby to jaki masz jej skok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.