Skocz do zawartości

Nowy rekord świata w DS - 813km/h


cZyNo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

bo do takich filmow trzeba mieć duzy monitor i okulary :)

Ja też długo się przyglądałem zanim coś na ekranie mignęło. Czekając stwierdziłem, że muszę się wybrać kiedyś i na żywo zobaczyć zmagania w F3B na zboczu (chyba się nie pomyliłem), bo jakoś nie czuję na czym polega radocha latania od słupka do słupka wykonując cały czas te same manewry.

Nie zamierzam nikogo obrażać ani umniejszać żadnej dyscyplinie, ale dla mnie z lekka "wieje nudą".

Czasem jest tak, że dopóki się czegoś nie spróbuje, to nie ma się pojęcia o jego "smaku". Może tak jest w tym przypadku ?

Spróbujcie mnie przekonać, że to nie nuda :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zboczu to F3F  ;)  i zapewniam, że nuda nie grozi :) a podczas lotu 'od słupka do słupka' mało kiedy wykonujesz dwa razy ten sam manewr, zakręt zakrętowi nierówny, cały czas zmienia się prędkość, wysokość, warunki na zboczu etc., nie zawsze ma się ten komfort, że od początku do końca przelotu 'nic się nie dzieje' na zboczu i po prostu powtarza się wyuczoną litanię zakrętów. Dopóki sam nie wystartowałem w kilkunastu zawodach też myślałem 'co w tym trudnego', a jednak jest i uwierz, że na nudę nie ma miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas wakacyjnych lotów na Klifie w Mechelinkach  taki pokaz wykonał Szwajcar  Petter - sympatyczny "kozak" a okreslam go tak ,ze przeszkadzały mu w tym nadjezdzajzdzajace  -zle parkujace auta, ktore stawały akurtat tam gdzie nie trzeba . Pokaz był atrakcyjny.. honoru .miejscowych z 3City team- bronił Piotr Listewnik a mial większą trugność bo uczynił  to toxikiem o wiekszym o 1m rozpietości modelem -ZNAKOMICIE..brawo za odwagę z uwagi na teren i auta..nie chodziło tu o bicie rekordów...  ;) jest gdzieś filmik jak odnajdę -zamieszczę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 taki pokaz wykonał Szwajcar  Petter - sympatyczny "kozak" a okreslam go tak ,

Janku pisałeś o Peterze ze Szwajcarii a nie o Pierre      ;) a na filmie jest Helge  jeden z lepszych dsów na klifie Pettera przelotu na klifie nie ma na żadnym filmie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano niedoinformowany ;)

Helge to dobry znakomity pilot i zapewne znacznie lepszy od Szwajcara. I lata fajnym modelem co nazywa sie Drops. A z chłopaków na klifie na DS ie najwiecej lata Waldek. Modelami 3m.

A latanie DSanad autami i ludźmi to nie odwaga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano niedoinformowany ;)

Helge to dobry znakomity pilot i zapewne znacznie lepszy od Szwajcara. I lata fajnym modelem co nazywa sie Drops. A z chłopaków na klifie na DS ie najwiecej lata Waldek. Modelami 3m.

A latanie DSanad autami i ludźmi to nie odwaga ;)

To wszystko jest na  Yotube w opisie..byłem  poinformowany..a jak latanie nad ludzmi i autami to nie odwaga to chcialbym zobaczyc jak ty to robisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest na  Yotube w opisie..byłem  poinformowany..a jak latanie nad ludzmi i autami to nie odwaga to chcialbym zobaczyc jak ty to robisz...

z zasady nie latam nad ludziami i autami. Tym bardziej bym nie lata DS'a, gdzie margines błędu jest cienki jak włos.

Niestety zasmucę Cie i nie pokaże jak latam DS - bo nie latam i nie umiem .... jeszcze. Jak to mowie - na wszystko przyjdzie pora. Chwilowo mam inne zainteresowania i potrzeby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.