Skocz do zawartości

Broń czarnoprochowa, karabin Tennessy kal. 45


Irek M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aż boję się dyskutować z kolegą Piotrem bo może okazać się , że miał dużo wspólnego ze środowiskiem szkół SP 18 lub SP 32 bądź z pewnymi osobami z ulicy Białystoczek... ;):rolleyes:. Dla siebie czarny proch dla dzieci coś z auto... :D. Z Sharpsa to akurat szybko strzela się ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No niestety co było na kamerkę poszło na strzelawki i to pare razy :(. A poważnie to zrezygnowałem z tej , którą chciałem Orllo Pro shark bo niestety nie miała wejścia HDMI. Na przełomie lutego i marca mają jakaś nowość wypuścić. Chyba, że do tego czasu cos podobnego lub lepszego wypatrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też mam tę książkę oraz o pistoletach i rewolwerach na przestrzeni wieków. Mało kto wie, że zaczynano od rewolwerów z zamkiem...skałkowym.

Tak, bardzo prosiłbym moderatora czy o admina o oddzielenie ostatnich wpisów nie związanych z tematem tego wątku/wątka ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejne strzelanko ze Sharps. Jakże smutny to dzień - śmierć Prezydenta Gdańska p. Adamowicza, wiadomość ta zastała mnie na strzelnicy.

W tarczy jest 13 trafień. Absolutnie nie ma możliwości bym nie trafił skoro trafiam jak widać.  

Pierwsza tarcza to po 13 trafieniach, Druga fotka ta sama tarcza tylko ze 30 trafień.

 

 

post-14330-0-83572800-1547483070_thumb.jpg

post-14330-0-55227700-1547483088_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.