Skocz do zawartości

Nowa aparatura Turnigy 10 ch


rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gdzieś też widziałem z dopałą Open LRS (to praktycznie jest to samo), chyba jakieś 5, albo 10W. Nie ma bata aby to zakłócić. No może UKE nie bedzie zachwycone, ale to wolna częstotliwość. Okoliczni tego raczej nie stwierdzą, no chyba że nie będą mogli auto z pilota otwierać z daleka, to się zainteresują.

Fajna jest również częstotliwość chyba jakoś 868MHz, bo jest znacznie mniej zakłóceń i porównywalna do tłumienia z 433MHz. Jedne i drugie są free, jak 2,4GHz, tylko to ostatnie jest zwyczajnie do bani. Wystarczy w domu u mnie mikrofalę włączyć i kicha (sprawdzone empirycznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamóryś 

Szanowni Użytkownicy i Uczeni w Turnigy  tgy i 10 :-)

 

śledzę wątek o w/w radyjku ,owocem lektury był zakup w HK,.

Moje pytanie jest następujące:

czy jest możliwość nauczenia drona DJI Phantom 1 współpracy z tym nadajnikiem?

Miałem intensywną,trwającą kilka lat, przygodę z modelarstwem rc,ale moja wiedza z tamtego okresu zakończyła się na Hitec Optic 6 ,o dronach wspominać nie będę,bo tylko w Gwiezdnych Wojnach występowały chyba.Fora przeczesałem dość intensywnie,żadnych wiadomości nie znalazłem,jeżeli któryś z

Kolegów miałby informacje,byłbym zobowiązany ;-)

Kupiłeś nadajnik, to pewnie i odbiornik. Możesz wywalić oryginalny i zastąpić swoim.

 

Robert ,dzięki za link,nic nie pomogło :-)

będzie żyrandol 

:-)

Może jednak nie.

post-3193-0-93504500-1490129797_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od premiery tego radia minęły już ponad dwa lata. Na HobbyKing już go nie można kupić z dostawą do Polski (tylko magazyn US i Australia) a te co są dostępne wyprzedają po 100$.

Czy to oznacza że Turnigy szykuje się z nowym produktem? A może jest jakaś konkurencja na "Smartfon z wbudowaną aparaturą"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pewien problem z TGY i10 i współpracą z symulatorami,Phoenix oraz Multiplexowy,gaz ciągnie od połowy ,a nie od początku wychylenia drążka,kalibracja apki przeprowadzona solidnie(mam nadzieję),i w jednym i drugim symulatorze,dokładnie takie same objawy,jakieś sugestie?

 

pozdrawiam 

Jacol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zero,dodam,że do multiplexowego symulatora podłączyłem stary kontroler E-Skay i wszystko śmiga prawidłowo

Jacol


Hmmm,nie do końca na ZERO,ponieważ Symulator życzy sobie ,by drągami pomieszać w celu skalibrowania 

Jacol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.