Skocz do zawartości

PŁOSZEWO-ZOFIA / Lubstów/


Rekomendowane odpowiedzi

wszystko OK..jak masz pod krawedzą wysoko..Model walisz z gory i GOOOO...ale w Płoszewie musialbym zejśc na dolna polke / podobnie jak na Teresewie /  jeszcze dokladnie nie znam jak na dol dojechac..a jest odwilż niby sucho a jak nadepniesz pod trawą glajda...muszę mocno wyrzucić by chwycił wysokość ..każde zbocze jak wiesz inne  trzeba sie bawić jak jest... ;)   ważne ..polatał modele całe. Mystika miałem ale w niego pakuje tylko 600-700...szkoda zachodu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem zaczyna się gdy wieje powyżej 25m/s

Wtedy naprawdę ciężko wyrzucić model.

Akacja z maksymalnym balastem waży mi około 3100 i przy 15m/s lata sie nawet fajnie.

 

Przy 15m/s latałem blejzykowym mefisto który masę własną miał ok 900g, a balastu dokładałem 80g.

Latało się sympatycznie i nie mogłem narzekać.

 

Nie przesadzaj z tym balastem.

Najważniejsza ..zabawa.. i relax na powietrzu.. jutro powtórka- zaprosiłem kolegę porobi-nakreci filmik..jak beda warunki podjadę na dolna polkę tam wydmuch  super.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś myślałem "UTOPENCA"...nauczyć francuzkiego /  z kluczem francuzem   zamiast kombinerek ale gdzieś mi przepadł..dla Krzysztofa z Gdyni "nastepnom razom "... :D


a i goście byli u Jana na przeszpiegach :)

na rusku było chwilami zdrowo ponad 25m/s - wiec nie narzekam :)

Goście sympatyczni...brakowało  JURKA.. ;) gdybyś jechal od strony Konina to za znakiem "ZOFIA"  2-gi wjazd w lewo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JURKU...falkon na dobry apetyt ...pisałem potem TOXIK zapakowałem -co miałem 2,5 kg  jeszcze tak szybko nigdy nie latałem a zaczalem o 10-tej najpierw w Lubstówku do kś Sławka na parafię - taca na wiatr - NA MAXA...i GOOOO :D IMG_0714.jpg

 
IMG_0715.jpg
 
IMG_0726.jpg
 
IMG_0729.jpg
 
IMG_0738.jpg
 
IMG_0743.jpg
 
IMG_0746.jpg
 
IMG_0752.jpg
 
IMG_0754.jpg
 
IMG_0755.jpg
 
IMG_0756.jpg
 
IMG_0757.jpg
 
IMG_0760.jpg
 
IMG_0761.jpg
 
IMG_0768.jpg
 
IMG_0770.jpg
 
IMG_0774.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.