Skocz do zawartości

ornito-hopter - latajace owady


Tomek_

Rekomendowane odpowiedzi

To co na filmie to rc. Łatwiej taki kupić niż zbudować. Kiedyś coś takiego było w Modelpartner ale nie wiem czy nadal jest. To o czym my mówimy jest wolnolatającą zabawka do pośmigania w domku, ewentualnie przy bezwietrznej pogodzie.

Jak ktoś może to niech zapoda foki napędu oraz ugięcia korbowodu napędzającego skrzydła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co na filmie to rc. Łatwiej taki kupić niż zbudować. Kiedyś coś takiego było w Modelpartner ale nie wiem czy nadal jest. To o czym my mówimy jest wolnolatającą zabawka do pośmigania w domku, ewentualnie przy bezwietrznej pogodzie.

Jak ktoś może to niech zapoda foki napędu oraz ugięcia korbowodu napędzającego skrzydła

 

 

Proszę bardzo KLICK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam właśnie ten model ornitoptera:

 

http://www.modelpartner.ig.pl/sklep/index.php?p=productsMore&iProduct=1462&sName=ornitopter

 

Jednakże pojawił się problem. Ptak lata i to bardzo fajnie ale niestety nie dłużej niż 10 sek... problemem jest silnik który na najwyższych obrotach pracuje góra 10 sekund po czym zwalnia i pracuje coraz wolniej aż do całkowitego zatrzymania, jest wtedy bardzo gorący, najciekawsze że gdy zaczyna zwalniać ptak przestaje całkowicie reagować na nadajnik. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu ptaka model znów zaczyna reagować, jednak przy ponownej próbie lotu na najwyższych obrotach znowu zaczyna zwalniać i sytuacja się powtarza, jest to o tyle uciążliwe i niebezpieczne że ptaka nie da się wynieść odpowiednio wysoko w górę a ostatecznie gdy przestaje reagować kończy się to kraksą. Poradźcie w czym może tkwić problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.