Skocz do zawartości

77Hobby.pl - specjalistyczny sklep ze sprzętem FrSky


77Hobby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witam Forumowiczów PFMRC!

 

Jest mi bardzo miło napisać, że dzisiaj otworzyliśmy 77Hobby.pl - specjalistyczny sklep dedykowany FrSky.

 

77hobby_logoColor_200.png

 

Posiadamy na stanie bardzo szeroki wybór produktów FrSky, z wysyłką najpóźniej następnego dnia.

 

Na otwarcie mamy rewelacyjny pakiet: Taranis X9D Plus, w komplecie z aluminiową walizką i odbiornikiem X8R za 999 zł.

 

Więcej szczegółów, także dotyczących kuponów na miłe dzień dobry :), zamieściliśmy tutaj:

 

http://77hobby.pl/otwieramy-77hobby-i-rozdajemy-kupony-n-2.html

 

Pozdrawiam i zapraszam! :)

 

Michał / 77Hobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam

Zrobiłem zakupy w wyżej wymienionym sklepie. 

Napisze krótko i zwięźle:

Sklep w 100% godny polecenia!

wieczorem pieniądze przelałem (doszły rano) i od razu  przesyłkę wysłali, i na następny dzien kolo 9:45 była paczka u mnie:)

 

Mega szybko i profesjonalnie!, Paczka nie budziła zastrzeżeń- bardzo dobrze i solidnie zapakowane. W środku całośc zgodna z opisem.

To był mój pierwszy zakup ale na pewno nie ostatni. W sklepie przydało by się troszkę więcej serw, ale myślę że to kwestia czasu:)

Co do cen różnych artykułów oceńcie sami, dla mnie 100% satysfakcji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obniżki cen też macie w planach ? .. wciąż to średnio 20% drożej niż na rynku w UK. Jako dosyć zawężony przedstawiciel FrSky spodziewałem się normalnych cen produktów, niestety nie odbiegają od cen w sklepach o dużo większym spektrum asortymentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

asortyment będzie poszerzany. Jeśli będzie zainteresowanie - a widzę, że chyba tak - będą i odbiorniki kompatybilne z FAAST. Następna dostawa będzie już w lutym. Jeśli są sprecyzowane, konkretne potrzeby - zapraszam do kontaktu na e-mail sklepu. Chętnie uwzględnimy to przy przygotowywaniu dostawy.

 

Co do cen - pewnie zawsze można dyskutować :), szczególnie porównując do innych rynków (gdzie trzeba wziąć pod uwagę kurs USD do lokalnej waluty, lokalne cła, VAT, inne podatki, etc). Wydaje mi się, że na rynku polskim ceny mamy dobre - choć to oczywiście pozostawiam do oceny Forumowiczów.

 

Pozdrawiam,

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wydaje mi się, że na rynku polskim ceny mamy dobre"

 

hmmmm ... średnia stawka godzinowa w UK to 75% ceny X8R ;) W PL ... z pół dniówki trzeba przerobić a w końcu ceny produktu od dystrybutora są te same. Znam to od podszewki i jak już zdobyć rynek w konkretnym kręgu (FrSky) to z głową .. ;) Nie chcę psuć interesu, ale jako stały klient jednego ze sklepów w UK mam te odbiorniki poniżej 100 zł, gdzie wciąż sprzedawca na tym zarabia. 155 zł u Was jest zdecydowanie nieporozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, cena na danym, lokalnym rynku zależy od wielu czynników: kursu walut do USD, podatków, kosztu dostaw, czy wielkości samego rynku. Biorąc to pod uwagę, na konkretnym, polskim rynku, 77Hobby ma atrakcyjną ofertę FrSky, w lokalnym magazynie, z wysyłką jutro i realizacją gwarancji w Polsce.

 

Co do cen w UK - po szybkim sprawdzeniu ceny X8R kształtują się 25-29 GBP, gdzie funt kosztuje teraz 5,66 PLN wg kursu NBP, czyli w zakupie jeszcze drożej. Przy 25 GBP, po przemnożeniu wychodzi powyżej 140 zł (optymistycznie). VAT w UK jest 20%, podatki niższe, rynek większy, itd, itp... Te nasze 155 zł wcale nie wyglądają źle :). Nie neguję Twoich cen (raczej gratuluję), ale poniżej 100 zł brutto, ze wszystkimi kosztami, etc., sam chętnie bym kupował ;).

 

Ile można kupić odbiorników X8R za dniówkę w UK vs. za dniówkę w Polsce, to pewnie też ciekawy temat ;).

 

Pozdrawiam,

Michał / 77Hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę ciągnąć tematu, ale jak funt był po 5.05 a teraz jest po 5.65 to w polskich sklepach jakoś ceny się nie zmieniają ;) Biorąc pod uwagę koszty życia i zarobki w Polsce jakoś wciąż wszelki sprzęt RTV/AGD oraz inne są droższe niż w Europie (bo dla mnie Polska się do niej niestety nie zalicza z wielu względów). 

 

Za 105 zł mogę Ci puścić dowolną ilość X8R ;)

 

Powodzenia i rozsądku życzę a reklama sama się zrobi :) :)

 

Pozdrawiam !

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dopiero zaczynamy, ale zgadzam się - to trochę jak z ceną benzyny: przy najmniejszym wahnięciu w górę ceny odzwierciedlają to z nawiązką. W drugą stronę gorzej.

 

Mogę tylko obiecać, że u nas ceny będą kształtowane także w zależności od kursu waluty, w której mamy dostawy :).

 

Również serdecznie pozdrawiam,

Michał / 77Hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, zestawy Taranisa X9D Plus znowu dostępne w naszym magazynie. Tym razem wersja z biało-niebieskim wyświetlaczem. Wysyłamy jak zwykle, najpóźniej następnego dnia roboczego. Zapraszamy :).

 

77Hobby - Aparatury RC

 

Przyjechało także sporo nowości - w weekend pochwalimy się jakie! :)

 

 

Przy okazji zapraszam do obejrzenia pierwszej części Warsztatu FrSky 77Hobby na YT - w tym odcinku o konfigurowaniu OpenTX Companion i upgrade Taranisa:

 

Warsztat FrSky 77Hobby #1 - Uaktualnienie Taranis X9D

 

Jeśli się Wam spodoba, to proszę nie zapomnijcie o kciuku w górę i zasubskrybowaniu naszego kanału - wkrótce kolejne odcinki!

 

 

Zapraszam także do polubienia naszego profilu na FB - Facebook 77Hobby - zawsze najpierw tam informujemy o wszelkich nowościach, promocjach, etc.

 

Pozdrawiam, 

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za późną odpowiedź, ale byłem cały tydzień w Azji z ograniczonym dostępem do maila. Na Horusa trzeba jeszcze chwilkę poczekać, ale jest już na horyzoncie i na pewno będziemy zamawiać, jak tylko się pojawi.

 

Przy okazji napiszę, że 77Hobby to teraz autoryzowany dealer FrSky :). Zapraszamy sklepy modelarskie zainteresowane współpracą B2B.

 

Pozdrawiam,

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!

 

Mam w związku z tym pytanie o X9E. Kiedy i jaka jest planowana cena.

 

 

Dziękuję :).

 

Z X9E tak samo jak z Horusem. Jest prawdopodobne, że wyjdą w prawie tym samym czasie :). Cen nie zna jeszcze chyba nikt, w każdym razie FrSky nic nie chce zdradzić ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem jakiś czas temu, że będą u nas odbiorniki FrSky zgodne z Futaba FASST - od dzisiaj są one dostępne w sklepie :).

 

77Hobby - odbiorniki FASST

 

 

Z nowości mamy także fajny pulpit do Taranisa, nowy ekran telemtryczny FSD (rewelacyjne uzupełnienie modułu nadawczego XJT) i inne:

 

77Hobby - pulpit do Taranisa X9D / Plus

77Hobby - wyświetlacz telemetrii FSD Smart Port

 

77Hobby - wszystkie nowości

 

Pozdrawiam i zapraszam!

 

Michał / 77Hobby.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Michał, niestety jak ktoś z tego skorzysta to się nadzieje na minę...

 

NP

Po co opisywać odbiorniki, jeżeli nie zaznaczysz z czym mogą współpracować?

Piszesz o wyjściu RSSI, ale nie piszesz, że jest to standard FrSky i potrzebujesz to przełożyć do popularnych OSD.

 

Jak chcesz, to zrób uczciwą tabelkę z porównaniem. Będzie dużo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabelka z podsumowaniem to dobry pomysł - choć muszę pomyśleć, jak to fajnie zrobić, bo jednak są wyjątki - dlatego pisałem czasem "większość" albo "niektóre".

 

Natomiast nie wiem o co chodzi, że nie piszę, z czym mogą współpracować? Podaję linki do czujników SmartPort, analogowych, nawet do konkretnych produktów. Co dokładnie masz na myśli?

 

O RSSI planuję wkrótce film na YT - taki trochę nietypowy sposób wykorzystania, bez zamieniania na ADC, etc - wstrzykiwane bezpośrednio do kontrolera lotu i stamtąd do OSD. Jak się uda, to wypuszczę ten filmik w ten weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.