Skocz do zawartości

Pomoc przy zamówieniu z HobbyKing


toretto1995
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka co do kosztów wysyłki z głównego magazynu. O tym, że zamawiając pakiety Li-Pol w grę wchodzą droższe formy wysyłki już pisałem. 

Wczoraj natomiast zamawiałem parę silników, trochę serw, obrotomierz i nieco innych drobiazgów. Całość przesyłki trochę poniżej 1,5 kg i niestety najtańsza opcja dostawy to 46$. Zdziwiłem się, bo w cenniku przy paczkach o takiej masie są opcje dostawy poniżej 30$. Zacząłem sprawdzać co powoduje taką sytuację i okazało się, że powodem jest ten malutki obrotomierz:

 

http://hobbyking.com/hobbyking/store/__10783__Turnigy_Multi_Blade_Micro_Tachometer.html

 

Prawdopodobnie z tego powodu, że jest zasilany z małego 220 mAh akumulatora litowo-jonowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie "Hobby King" kliknij z  lewej strony pomarańczowy prostokąt i masz wybór Global warehouse  lub  Europe warehouse

No teraz już czaję:D

 

Dzięki wielkie za wytłumaczenie.

 

Chyba będę musiał poczekać bo nie ma w magazynach UE 9x dostępnych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bez polskich znaków tj. Czestochowa, Klobuck, Krakow, Gdansk itp. bo inaczej krzaczy się w systemie i potem jakieś artefakty znakowe wyskakują w polach, bez strachu, paczka zawsze dochodzi ;) Tak na przyszłość żeby potem nie było zdziwienia dlaczego dziwne kwadraty stoją zamiast tego co wpisałem w adresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim głównym problemem z HK jest cena za wysyłkę... Skompletowałem ciekawe zamówienie [bez żadnych baterii w środku] i cena wysyłki wyszła mi 70 Euro...

 

Wiec: 

Cena samolotu 700zł

Cena wysyłki 300zł

 

I w tym momencie zamawianie tego z HK nie ma sensu bo konkurencyjna cena stała się poprostu nieopłacalna...

 

Czy jest jakakolwiek metoda by obniżyć koszta wysyłki? Widziałem tam pole na kod rabatowy? Jednak nie mogę nic znaleźć w tym temacie?

 

Czy złoty użytkownik ma tańszą wysyłkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim głównym problemem z HK jest cena za wysyłkę... Skompletowałem ciekawe zamówienie [bez żadnych baterii w środku] i cena wysyłki wyszła mi 70 Euro...

 

Wiec: 

Cena samolotu 700zł

Cena wysyłki 300zł

 

I w tym momencie zamawianie tego z HK nie ma sensu bo konkurencyjna cena stała się poprostu nieopłacalna...

 

Czy jest jakakolwiek metoda by obniżyć koszta wysyłki? Widziałem tam pole na kod rabatowy? Jednak nie mogę nic znaleźć w tym temacie?

 

Czy złoty użytkownik ma tańszą wysyłkę?

Magazyn europejski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyn europejski...

 

Sprawdzałem, i niestety ale cena jest większa z UE i praktycznie wychodzi na to samo. Jedyny plus na korzyść UE to to, że zamawiając baterię cały czas mam niską cenę za wysyłkę 10 Euro, natomiast w "International" cena szybuję w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena w HK EU jest wyższa bo wliczony jest w nią podatek. Więc jak paczka dojdzie do domu to na 100% Pan nie zażąda żadnych dodatkowych pieniążków. W zamówieniu z HK INT już nie jest tak kolorowo, może być doliczony vat i cena bedzie podoba jak z HK. Kolejna różnica to taka że z INT paczka idzie średnio 2,5 tygodnia a z EU tydzień maks :) 

 

Czemu podajesz ceny w Euro ? Zmień sobie na dolary. To że kurs euro jest korzystniejszy czy tam innej waluty to nic nie znaczy bo i tak HK przyjmuje na paypala tylko w USD. Więc jak byś wysłał im kasę w euro to tracisz bo paypal musi to z powrotem przewalutować na USD.

 

Proponuję kupić w HK EU, cena wysyłki śmieszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.