Skocz do zawartości

otwarcie sezonu - I bitwa PP ESA


pacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

powoli zbliżaja się I zawody z cyklu PP ESA 28.02.2015 Wincentów, więc najwyższy czas przejrzeć hangary.

 

Przypominam że od tego sezonu w WWI latają tylko "metrówki" warto dla przypomnienia poczytać regulamin.

 

Zgłoszenia prosze przesyłać na adres: apacuszka[at]op.pl tel 501 sto41 sto.

 

zgłoszenie standartowo:

 

imię nazwisko

kategoria,

nr kanału jeśli nie 2,4

 

więcej szczegółów już wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 

A ja dziś polatałem Albatrosem 1m i bardziej się w makietach tym widzę niż w combacie. "Zwrot bojowy - początek"  :P

 no nie gadaj, ostatnio testowałem śmigła w triplanie i miałem wrażenie ze popyla jak spalina  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista pilotów powoli robi sie coraz dłuższa  :D cieszy nas to jako organizatorów okrutnie, mamy też zgłoszoną pilotkę,  :D co cieszy jeszcze bardziej.

 

Ale żeby zadośćuczynić formalnością, informuję że oficjalne zamknięcie listy nastąpi 25.02.2015 o północy. Tak więc niezdecydowani proszeni sa o decyzję, a Ci którzy zwyczajowo robią to na ostatnią chwilę, żeby tej chwili nie przeoczyli. 

 

Bo Marian dwoi się i troi, żeby naciąć tasiemek, a że robi to po raz pierwszy w takiej ilości, to dzwoni do mnie co chwila i pyta się czy już wystarczy  :)

 

 

Ze strony organizatorów na miejscu zapewnimy ognisko i coś do ogniska, pewnie jakaś kiełbasa z wypełniaczem, będzie agregat to pewnie uda się postawić czajnik elektryczny.

 

Prognozy pogodowe nadal optymistyczne  :D

 

wpisowe 30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!!! w związku z tym, że już od drugiej osoby miałem sygnał, że wysłała zgłoszenie, a ja go nie zlokalizowałem w mojej poczcie, prosze o sprawdzenie się na liście pilotów i gdyby kogoś nie było to proszę o kontakt. !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.