Skocz do zawartości

PZL ŁOŚ 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

i właśnie w tym kłopot. Dla modeli redukcyjnych łatwo dobrać farby.

 

Polish khaki / Blue-gray

KUCsSHS.pngCIjBc5n.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczyłem ten temat w przypadku PZL P11. Sprawa jest bardzo prosta - na spód prochu nie wymyślisz, albo Humbrol, albo inna, raczej emalia na dobrym podkładzie, inaczej z folii będzie odłazić. Na górę natomiast spray do kupienia w sklepach z plastikowymi karabinami ASG, do malowania broni, w kolorze Olive Drab 1942. Lepszego odcienia nie znajdziesz do malowania polskich samolotów, jest niemal identyczny z kolorem Pactry Polish Khaki, nie kosztuje majątku, a wgryza się w folię tak, że nie potrzebujesz podkładu. Świetny jest. 

 

 

post-13206-0-99113600-1518434458_thumb.jpg

post-13206-0-95623100-1518434495_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dobry wieczór i dzień dobry,

po małej przerwie, prace ruszyły. Lotki wycięte i spasowane, trwa oklejanie. Planowałem oklejanie bibułą modelarską, jednak po paru próbach uznałem, że z innym materiałem poradzę sobie jednak lepiej. Wybór padł na tkaninę poliestrową 40gr/m2 klejona lakierem bezbarwnym akrylowym półmat. Tkaninę wybrałem w dwu kolorach, stosownych do powierzchni.

Technika oklejania to dość nowa dla mnie, więc rezultat będzie interesujący.

 

62WCrMR.jpg

 

AhLNfK1.jpg

 

 

ENjno2R.jpg

 

dLVvqnS.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.