Skocz do zawartości

endriuRC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest zakaz lotów. W sprawie lotów kontakt z kierownikiem lotów EPBA. Numer jest na stronie. Ewentualnie w aplikacji drone radar możesz zgłosić loty i uzyskać bądź nie uzyskać zgodę. Strefa zamknięta do 24.00 02.09.2018. No i logika mówi że lepiej nie latać kiedy tłok na niebie. Ja dzisiaj i jutro nie latam chociaż mieszkam parę kilometrów od lotniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam temat. Czy w Bielsku-Białej i okolicach lata ktoś oprócz mnie :) ???

Hej.

Jak pisałem jestem w Bielsku. 1-2x w miesiącu na weekend. Planuje wygospodarować z tego 2 godzinki dla siebie na polatanie jak warunki pogodowe będą zacne. 

Z chęcią się odezwę następnym razem. Może uda się dogadać. Szczerze to przyda mi się ktoś z większym doświadczeniem :). Ja stawiam pierwsze kroki po raz trzeci :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Hej,

 

Sezon rozpoczęty :). Lepiej późno niż później :).

Byłem dzisiaj na trzech lipkach. Trochę mnie zmyliła wysoka trawa. Myślałem że już wszystko zarosło. W sumie to dziękuje osobą które utrzymują kawałek lotniska.

Jak pogoda dopisze, planuje być jeszcze w sobotę i niedziele z rana. Koło 7-9. Może ktoś dołączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo. Ja aktualnie latam na moim lotnisku przy domu w Wapienicy. Widziałem kiedyś modelarzy na Wygrabowicach w Międzyrzeczu. Czasami jadę do kumpli na lotnisko do Barwałdu. Jest tutaj temat na forum w grupie południe właśnie o tym lotnisku. Kto lata na 3 Lipkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.