Skocz do zawartości

Wybór FC


rozrabiaka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w poprzednim moim wątku forumowicze doradzali mi zmianę FC z KKoptera v5.5 na innego.

 

I teraz tak, z racji, że załatwiłem sobie trochę kasy na chwilę chciałbym ruszyć z tematem.

 

Wymagania moje:

barometr, gps (RTH, Waypoints), możliwość obsłużenia gimbala.

attitude hold.

 

W co ja celuję?

 

Ardupilot 2.6 z gps.

Naza(e) v2, lub 32 lub lite. W zasadzie nie wiem czym się różnią, nie wczytywałem się.

Multiwii.

 

Prosiłbym o wskazanie konkretnego modelu wraz z wersją, którą polecacie.

 

Miałem przez weekend CC3d. Działało pięknie, ale zależy mi na wyżej wymienionych.

Przeglądałem różne filmiki na YT i z tego co widzę z każdym FC występują większe lub mniejsze problemy, więc spodziewam się, że może coś pójść nie tak.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam,

w poprzednim moim wątku forumowicze doradzali mi zmianę FC z KKoptera v5.5 na innego.

 

I teraz tak, z racji, że załatwiłem sobie trochę kasy na chwilę chciałbym ruszyć z tematem.

 

Wymagania moje:

barometr, gps (RTH, Waypoints), możliwość obsłużenia gimbala.

attitude hold.

 

W co ja celuję?

 

Ardupilot 2.6 z gps.

Naza(e) v2, lub 32 lub lite. W zasadzie nie wiem czym się różnią, nie wczytywałem się.

Multiwii.

 

Prosiłbym o wskazanie konkretnego modelu wraz z wersją, którą polecacie.

 

Miałem przez weekend CC3d. Działało pięknie, ale zależy mi na wyżej wymienionych.

Przeglądałem różne filmiki na YT i z tego co widzę z każdym FC występują większe lub mniejsze problemy, więc spodziewam się, że może coś pójść nie tak.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz.

 

 

Dostałem tego: http://www.hobbyking.com/hobbyking/Store/__39478__MultiWii_PRO_Flight_Controller_w_MTK_GPS_Module_US_Warehouse_.html

w zestawie z GPS za "okazyjne" 320zł.

 

Pozdrawiam, G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie okazja, ktos nieźle ciebie naciagnal.

No przecież napisałem celowo w "" ;)

 

Ardupilota dostanę w wersji 2.6 z akcesoriami. Łącznie z telemetrią. Urodziny robią swoje:)

 

A tak na marginesie to chcę spróbować zmontować dronka samemu,w sensie nie kupować ramy gotowej tylko samemu zmajstrzyć.

 

Czy próbował ktoś może profil aluminiowy typu "C"? Czy dać sobie z nim spokój i wziąć od razu rurkę kwadratową?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.