Skocz do zawartości

Sbach 342 Rc-Factory


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak sobie dumałem ,dumałem i wydumałem  :) ,Ze jednak ponad 550 zł za kit krzyżaka z EPP to wygórowana cena. Oczywiście nie mam pretensji do Polskich sklepów bo cenę końcową narzuca cena producenta.Za kit -balsa sklejka POLSKIEGO producenta zapłaciłem 260 zł z przesyłką ( Extra 300 )i ZAWSZE będę twierdził że kit z EPP za tą cenę to GÓWNO w złotym papierku ( Ze względu na cenę)

 

Włodek ,tak czytam tego Twojego posta ,patrzę na wiek w avatarze i jednak widzę że z wiekiem się głupieje a nie mądrzeje...

Twoje określenie modelu jako GÓWNA na forum publicznym jest trochę z DUPY pisząc Twoim tokiem myślenia.

Pewnie Cię nie stać ,pewnie nie miałeś nigdy w ręce modeli z RC factory i zabierasz głos ,porównując model Extry która NIGDY nie będzie latać jak ten Sbach z tematu ,a na pewno na gotowo cena wyjdzie niewiele niższa.

Owszem nie twierdzę że cena modeli RC Factory jest okazyjna ale modelarstwo to raczej drogie hobby i jest grupa ludzi która wyda  spore pieniądze za model i będzie zadowolona ,jak np. ja.

Są modele które na pierwszy rzut są przesadnie drogie np. z Precision Aerobatics ale póki nie kupisz, to nie doświadczysz dlaczego,możesz tylko pisać swoje, jak to określasz wydumki.

Jak pisze Andrzej ,obecnie ceny walut sprawiają że ceny modeli i wszystkiego co z modelarstwem związane drożeje niepokojąco ale to nie powód aby wyrażać takie opinie ,takimi hasłami.

Weź się trochę opamiętaj :wacko: .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Rafale  nie dość ze na starość się głupieje to jeszcze i dziecinnieje,a niektórzy to tracą pamięć. U mnie na szczęście jeszcze nieźle ona działa  i dlatego dziwię się że słowo " gówno" tak cię zbulwersowało.Czyżbyś już nie pamiętał ile sławnych osób używało go publicznie ? No chyba że unikałeś wykładów z historii. Dla przypomnienia dosyć znany Premier angielski niejaki W. Churchil. Czy równie znany francuski generał  Monsieur Cambronne. I nikt ich za to nie zbeształ tak jak Ty mnie. :D

Gdybyś jednak bardziej wnikliwie przeczytał moje posty to byś zauważył iż tego pejoratywnego określenia użyłem dosyć trafnie na określenie poziomu ceny 400 lub 500-set gram pianki.

Co do cen modeli z PA to niestety strzeliłeś jak przysłowiowy gajowy Marucha... Wyobraź sobie że świetną Extrę  z PA wykonaną w technologi- mam nadzieję że  wiesz  jakiej- można kupić  69 zł drożej od pianki z RC Factory. A porównywać tych modeli chyba nie trzeba.

Pozdrawiam i trochę więcej uśmiechu i lżejszego podejścia do życia.

 

Na koniec drobna złośliwość: PÓKI piszemy jednak trochę inaczej w takim kontekście jak w Twoim poście. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ,póki to póki :) pośpiech ,irytacja zrobiły swoje...

I tyle.Nie do końca rozumiem Twoje tłumaczenie i  w pewnych kwestiach się nie zgadzam ,fajnie tylko że pokazałeś też iż możesz też pisać normalne posty :) .

P.S. z PA miałem 3 modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe deja vu :D

W czerwcu zeszłego roku miałem z Rafałem podobna dyskusje o cenach zestawów z RC Factory: http://pfmrc.eu/index.php?/topic/54528-sbach-od-rcfactory/?p=571154

(Z tym, że nie byłem aż tak kategoryczny w osądach, no i kupiłem taki kit ;))

 

Pół roku minęło, cena zmieniła się na niekorzyść (zawsze się tak qrde zmieniają... ;)), a ja po tych kilku miesiącach latania mogę powiedzieć tylko - nie żałuję żadnej złotówki wydanej na ten model.

Jest rewelacyjny! Nauczyłem się na nim wykonywania podstawowych figur 3d (zawis, harrier, blender), a mimo, że przygód kilka było - model nadal wygląda jak nowy i lata świetnie.

Jeśli ktoś planuje zakup pierwszego akrobata, a może bezboleśnie rozstać się z kilkoma stówkami - szczerze polecam zakup modeli od RC Factory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 I więcej nie zaśmiecam Twojego tematu.Skądinąd bardzo ciekawego .

Nie o to chodzi.Temat powstał celem informacji,wymiany spostrzeżeń ,krytyki ale konstruktywnej.

Po prostu utrzymajmy pewien poziom wypowiedzi (zresztą nie tylko tu) :) .

 

Marcin ,nic tylko się cieszyć i latać ,ja sam po ok. roku posiadania modelu złego słowa na niego powiedzieć nie mogę ,może poza tym że czasem mnie nie słuchał i latał gdzie chciał... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój w przeciwieństwie do Twojego "zaślubin z Bałtykiem" nie robił :D

Hehe ,tak,tak była taka historia.... :D .

I szczerze od tego momentu model lata ciut gorzej,silnik chodzi ale mam wrażenie że ciut słabiej (chyba że pakiety siadają) no i regulator jest cięższy -Dualsky niestety umarł po zetknięciu z Bałtykiem :( .

No ale jak się człowiek prosi to czasem dostaje...

(komentarze na filmie plażowiczów ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.