Skocz do zawartości

Upgrade Mini Skrzydełko z EPP


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

w tym tygodniu ja i Gordon bedziemy mieli podobne modeliki, tyle ze z wingletami z EPP na koncowkach i lotkami bardziej ala Tzagi. Gabarytowo prawie identyczne, wiec napewno relacja wyladuje w tym dziale. Rysunki poslalem i zamowilem modeliki w Cyber-fly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przedstawiam mały filmik z lotu skrzydełkiem Upgrade Mini.

http://pl.youtube.com/watch?v=q9Rrw_HVCkI

 

Operator miał problem z filmowaniem i uchwyceniem tego szybkiego maleństwa.

Niedzielne loty

 

Oraz filmik z dziś - trochę lotów koszących nad ziemiąi atak na operatora kamery

http://pl.youtube.com/watch?v=A8VN6Wsop5Y

 

Aby dodać mu jeszcze "powera" decyduje się na montaż pakietu 3-celowego.

Dziś sprawdzaliśmy silnik ma niezłą moc, potrafił ciągnąć w górę cały model ze swoim pakietem 7,4V 850mAh i doczepionym pakietem 11,1V 1200mAh.

Tylko po kilkunastu sekundach był bardzo gorący (chyba za duże śmigło).

Sprawdzaliśmy obroty i na 11,1V posiadał na smigle 5x4,3 13500obr to by dawało tylko 1300kV a silnik ma 3500kV

 

Modelik lata naprawdę fajnie i daje dużo radości z latania, naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy okazji pomiaru prędkości dla Marcina sprawdziłem prędkość mojego skrzydełka i średnio wychodziło prawie 140km/h. :shock:

Tutaj wynik z programu VSpectrum

ac8f72acafb40180med.jpg

 

Ciekawe ile to będzie miało przy zasilaniu z 3-cel (a silnik przewidziany jest na 4-cele)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.