Skocz do zawartości

MiG-23 EDF z planami


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zeszło mi trochę, brak czasu. Ale poszedł jak po szynach. Tylko odrobina trymowania na wysokości.

 

Polatałem, 5 minut spokojnego latania na pół gwizdka. Weszło do pakietu 2200mAh.

 

PS. Model niesamowicie szybuje. Musiałem robić drugie podejście bo nie chciał zwolnić, tylko leciał i leciał i leciał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzisiejsze latanie.

 

W pewnym momencie odkleiła się klapa, czy tez kierownica regulująca przepływ powietrza we wlocie (w oryginale) i zamknęła jeden z dolotów.

Delikatnie, co by nie przegrzać silnika wylądowałem bez przeszkód.

 

 

Tu już odważniej. Dolną brzechwę muszę poprawić. Jakiś mocniejszy magnes by się przydał. Poza tym pokusiłem się o beczki i pętle.

Bardzo dobrze się prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry wszystkim modelarzom, rozpoczynam nowy wątek w istniejącym temacie bo wydaje się być to logiczne ponieważ rozoczynam budowę modelu Miga z tych samych palnów co Robertus i nikt nie będzie szukał nowego tematu tylko2 w 1

Po kontakcie z konstruktorem i rysownikiem panów zostały wydrukowane i podklejone na karton ze starych kalendarzy zostały ponumerowane i  pomniejszone o grubość poszycia jak to widać na zdjęciach, depron 3, 6 i 9 mm zakupiony i ten nie równy pojedynek rozpoczęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.