Skocz do zawartości

Zakupy na HobbyKing


posejdon1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Postage & Payment type Shipping Options POLAND 

163x88x107mm 431g Fedex Priority  $41.37

SCS Express to Poland (Under 500g)  $33.55

 

Czyli razem: ~ 90$

 

PS. wywalić pakiet i od razu raźniej :)

 

Postage & Payment type Shipping Options POLAND 

163x88x66mm 223g SingPost AirParcel 2kg / 7-21Days  $39.99

SCS Express to Poland (Under 500g)  $33.55

International (Registered) Air Mail 201-300g  $6.99

Tracking information at times can take between 7 to 10 days to update. If your tracking doesn't update after this period, please feel free to contact our customer service.
DHL Express  $22.13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tych rzeczy na innych stronach, tak w sumie to tylko pakiet i odbiornik (jeśli dobrze widzę) są z sensownych rzeczy bo konektory czy przedłużacz serwa to nie problem w Polsce kupić ... sprawdź banggood bądź ebay, w BG masz darmową przesyłkę i brak przewalutowania bo zamawiasz w złotówkach, na ebayu jest różnie ale często przesyłka też jest darmo. W każdym razie powinno wyjść taniej niż w HK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EU to jak pamiętam było 10,35 dolarów i to był stał koszt wysyłki GLS'em z Holandii do Polski. Tutaj za niecałe 6 dolców jest wysyłka, poza tym EU warehouse przeżywa coś kryzys i niektórych kluczowych rzeczy jak regulatorów czy serw nie ma czasem miesiąc bądź dłużej. Na Twoim miejscu podpiąłbym się komuś pod zamówienie a pakiet kupił używany bądź na innej stronie (patrz ebay, banggood z darmową wysyłką) a ewentualnie zakupił w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam problem, bądź tylko mi się tak wydaje. Chciałem dokonać swoich pierwszych zakupów w HK. Konto założone, towar wybrany i pozostaje dokonać tylko płatności. Przechodząc do "Paynow" zostaję przekierowany do PayPal, gdzie natomiast należy wpisać nr karty debetowej aby dokonać płatności.

Ja natomiast chciałbym zapłacić ze środków zgromadzonych na koncie paypal.

Co w takim przypadku zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek tu masz rację. Teraz jak sprawdziłem to brakło paru złotych do opłacenia całości zamówienia.

Czyli po uzupełnieniu potrzebną kwotą będę mógł wybierać między kartą , a dostępnymi środkami.

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam. Czy płacił ktoś z was cło lub vat za zakupy w hobbyking? Ja zamówiłem u nich ESC 150 A , 12s za prawie 120 dolarów i zamiast paczki listonosz przyniósł mi pismo z urzędu celnego. Jeśli ktoś z Was to przerabiał , może mógł by coś doradzić.

Stanlee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, trzeba będzie dorzucić stówkę. Ten esc był dostępny tylko na globalu wiec nie miałem wyjścia, ale zamierzam kupić silnik, który jest dostępny z magazynów w EU . Czy towar z magazynu w Europie też idzie przez urząd celny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towar z EU jest już opodatkowany.

Zaniżanie wartości przesyłki poza tym, że jest nie uczciwe to nic nie daje. Jak Ci wezmą paczkę na procedurę to zapłacisz Vat nawet od 30$. Ja tak miałem.

Co do odpowiedzi, wysyłasz printscreen zamówienia z HK i potwierdzenie z paypala do urzędu na maila.

Dostaniesz paczkę z zapłatą przy odbiorze w kwocie vatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio się trochę pozmieniało i żeby zadeklarować niższą wartość, trzeba było mieć poziom platinium (chyba). Ja mam golda i nie mogłem nic dopisać. Przesyłka 60$ poszła na VAT. Dokładnie taka cena była wpisana w deklaracji celnej.
Wcześniej mogłem to zmieniać, wpisałem 12$ i przeszło bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.