Skocz do zawartości

Szybowiec krok po kroczku dla nooba


loot

Rekomendowane odpowiedzi

Już się do działu Powitań wpisałem. Powodem nie uczynienia tego wcześniej była moja niewiedza o tym dziale...

 

A propos awataru: Gdy otrzymałem list z linkiem aktywującym moje konto, widniała w nim taka sentencja:

Jeśli jeszce tego nie zrobiłeś wstaw coś do AVARTA i swoje imie w sygnaturce
...

Kolejna rzecz - regulamin:

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości
.

Nie dotarły do mnie wieści od żadnego Moderatora, że mam zmienić awatar, ani jeden Administrator nie usnął awataru i nikt nie wystosował żadnego listu.

 

Na wszystkich forach, na których jestem zarejestrowany ( ok 20 ) 90% użytkowników nie ma swojego zdjęcia w awatarze.

 

Aby umoralniać innych trzeba być wzorem ....

A pewną zasadą niepisaną jest aby odpowiadać na post o temacie "X"

na temat X, a nie Y. Na tematy niezwiązane z postem można napisać do mnie PW ?!

 

I jeśli komuś bardzo zależy, żeby przy odpisywaniu widzieć moją twarz - możemy się umówić na czat z kamerami internetowymi lub w inny sposób.

Kto mi da gwarancję, że Wasze awatary przedstawiają Was,a nie kuzyna, kolegę lub obcą osobę??

 

Jeśli kogoś wciąż uraża mój awatar, bardzo proszę o napisanie wiadomości do Moderatora, a on załatwi sprawę raz, a porządnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Natomiast ja mam ogromną ochotę na tym poprzestać !!

Awataru nie zmienię, wiec jedyną osobą która może to zrobić jest Administrator. Więc do niego kierujcie swoje uwagi. Z góry dziękuje

 

P.S

Powróćmy do tematu szybowca .

Swoją drogą strona podana przez użytkownika attyla jest genialna, jakby tylko dotyczyła szybowca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loot

 

ja widze że jesteś buntownikiem, to twój problem życie kiedyś cie nauczy nie my, bo niestety musze powiedzieć cierpkie słowa jesteś zaimpregnowany na wiedze :/

 

Ktoś poprosił cie o dołaczenie do nas na zasadach jak wszyscy wstawić fotke własną, nie pasowało ci. Kolega atylla pokazał ci dobry model na początek tobei też nei pasuje. Soryy chłopaku ale swoje modelarstwo zakończysz n apoziomi Voltariela, on też był mądrzejszy od papierza nie mając bladego pojęcia na jakiej zasadzie lata samolot.

 

Moja uwaga prosta, albo się przystosujesz do naszego grona i posłuchasz naszych dobrych rad WSZYSTKICH albo .............(wole tego nie pisać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż

Jeśli tak stawiasz sprawę to wybieram opcję 2gą.

A ja też dam Ci coś do przemyślenia: to forum do złudzenia przypomina film pt.: "Osada". Jest to b.dobrze wyalienowane forum, które ustala zasady nie będące stosowane w "forumowym" świecie.

 

Zamiast tracić czas na przekomarzanie się z Wami, postaram się nauczyć budować modele na własnych założeniach i błędach.

Osobom które podawały linki związane z tematem b. dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papierza
:D

 

Ale narobiło się bigosu...

 

Jeżeli Loot nas jeszcze nie opuścił - to napisz teraz, jak stoi sprawa z aparaturką, zobacz konkretne oferty sklepowe, allegrowe, www.modelarz.com > Giełda, itd.

 

Na początku trzeba niestety trochę wydać - 250zł... Hmm, no nie wiem :) . Na dwóch kanałach też idzie polatać, jednak szybko by się przydał ten trzeci, a potem 4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, chyba trochę niezrozumiale to napisałem (nie wiem), w każdym badź razie miałem też na myśli, że nie warto dwu- kanałowca kupować.

 

Sam nadajnik za 150 - 200zł? No wiesz - na samym nadajniku się nie polata... :wink:

Ja dalej stoję za Flashem 5x z ArtHobby ( www.arthobby.pl ), pełen zestaw dobrej aparatury za 500zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja napisze tak że 2 kanałówka w zupełności na początek wystarczy . Mojego "saberka " dorwałem za 70 zł z odbiornikiem i dwoma serwami :D

Na tej aparaturze tłukłem szybowce przez 3 lata co pozwoliło mi na zdobycie niewielkiego doświadczenia zarówno w budowie jak i pilotarzu i gdyby nie ta pierwsza aparatura za niewielką kasę to z pewnością bym się zniechęcił i grał w piłke lub szachy . Kupuj radio a potem coś zbudujesz , wydaje mi się że dobrą propozycją jest ta podana przez Pawła . Za niewielką kasę masz "przyszłościowe " radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.