Skocz do zawartości

Ventus z CMPro


czaja18

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość slawekmod

Nie chcę Cię zniechęcać ale ze zdjęć wynika że to podobne badziewie jak Discus. Ogon żywcem przeniesiony z Discusa.Ukręca się przy byle lądowaniu.Hamulce w skrzydłach w wykonaniu CMPro mogą być gwoździem do trumny dla tego modelu.Ja już nie kupię modelu z CMPro.Jeżeli jakość Ventusa jest taka jak Discusa , a ze zdjęć wynika że technologia wykonania podobna to ja dziękuję za taki model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego można się spodziewać jak za tą cenę można kupić najwyżej kadłub i hamulce do podobnego modelu? Ten model spokojnie mógłby kosztować 200zł więcej a producent za tą kasę się bardziej postarać.

 

EDIT: Poprawiony błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

od Bernard Okrent Data Dodania: sobota, 26 kwiecień 2008

 

Bardzo fajny model ! Ja mam zamontowany naped elektryczny(silnik trojfazowy + LiPo).Lata bardzo stabilnie.Pieknie sie prezentuje w powietrzu.Lata w termice i kreci proste akrobacje.Nadaje sie nawet do niezbyt jeszcze wprawionych modelarzy jako pieraszy model z lotkami.Discus nigdy mnie nie zawiodl.Lata przy wietrze i bez,latem,zima zawsze100 % satysfakcji. Polecam.a cena to rewelacja.

 

Ocena: [5 z 5 Gwiazdek!]

 

 

Zgadzam sie z komentarzem tego Pana. Widziałem jak latają nim inni wygląda ładnie.

 

EDIT: Komentarz z firmy wimarex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Uwierz mi że Discus ładnie wygląda i lata też w miarę, ale to szybki model.W wątku o Discusie opisałem moje boje z tym modelem i powiem jedno :dziękuję, nigdy więcej szybowca z CMPro.Jak podejdziesz za wolno do lądowania to przeciągnięcie murowane.Pomierzyłem cięciwy płata i wymiary są takie: przy kadłubie 15cm, środek płata 10cm, końcówka 5 cm.To niewiele.W termice da się polatać.Drogi nie jest ale wolałbym dołożyć ze 200 i odpuścić sobie przerabianie błędów fabrycznych, a już nie wspomnę o jakości żelkotu (?) i lakieru.Te modele powinny być sprzedawane jako KIT.Gwiazdek to bym mu dał między dwie a trzy, absolutnie nie 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruchu124, tego typu opinie na temat modelu często są względne i subiektywne. Dlatego nie radziłbym sie kierować nimi przy zakupach.

 

 

Myślę, że jakościowo będzie zbliżony do Discusa z Cmp a jakość laminatów utrzyma sie na poziomie laminatów Cmp.

 

 

 

Paweł, co Ty sie tak tym orientem zafascynowałeś ostatnio? zza wilkiem wody już BEE? :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.