Skocz do zawartości

Tani copter z wypasem czyli FY-X6


Pietuh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę perwersji nie zaszkodzi ;)

Przedobrzyłem sprawę bo wgrałem mu najnowszy firmware, ale kontroler Shark X8 stosowany w tym modeliku nie toleruje innych softów i lata jak mu się podoba :(  Na Rcgroups też z tym walczą ale wygląda na to że powrót do starego mało możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę polatałem i objawy są następujące:

-bez podłączonego GPS-a lata poprawnie w manualu i trybie Atti

-z załączonym można latać tylko w manualu bo w atti mocno ucieka na boki a przy włączonym GPS wariuje zupełnie

po podłączeniu do assistant pozycje na mapie pokazuje bardzo dokładnie więc w czym jest problem?

Dodam, że słoneczko dzisiaj nie bardzo aktywne i zdjąłem FPV, żeby wykluczyć ew. zakłócenia

Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kontroler działał ale mu się zdechło, muszę wymienić stąd pytanie, co byście polecili lekkiego, budżetowego do

rekreacyjnych lotów, najbardziej zależy mi na utrzymywaniu wysokości.

Do większych copterów wkładam Nazę ale w maluchach jestem niekumaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Flip32 10DoF w 250ce, czyli budżetowa wersja Naze32 z Baro i kompasem. Raz próbowałem baro na cleanflight i... działa. Nie przywiązuję do tego żadnej wagi więc wiem tylko, że działa, ale czy dobrze i który lepiej - nie wiem. Można do niej podłączyć GPS i włączyć tryb wiszenia w punkcie, ale to jest klasa 250, ostatnie co one mają robic to wisieć bez ruchu ;)

 

Gdybym teraz budował 250kę to pewnie użyłbym cc3d, ale może i nie, bo ma te paskudne małe konektory a nie piny wyprowadzone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.