Skocz do zawartości

Witam wszystkich!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!

 

Mam na imię Piotr i mam 33 lata. Modelarstwem lotniczym nie zajmowałem się w cale ale zawsze pociągało mnie coś w rodzaju "sam zrobię" i Adam Słodowy. Owszem budowało sie kiedyś latawce ;-) ale teraz z racji iż trochę podniosła się stopa życiowa i dostęp bardziej przyjazny do artykułów modelarskich ;-) mogę sobie pozwolić w końcu na budowę własnego samolotu, a tym samym trochę cofnąć czas i powrócić do momentu kiedy budowa modelu nie była dla mnie osiągalna :( Na razie zaczynam budować sam ale już nie mogę się doczekać kiedy mój synek będzie razem ze mną bawić się w modelarstwo.

 

Szukam osób z Warszawy, które zaczynają tak jak ja lub już bawią się modelami spalinowymi i nie tylko, gdzie chętnie posłucham fachowych porad jak np. latać :-) i popatrzeć jak radzą sobie w powietrzu.

Obecnie kompletuje sprzęt i części do Cessny 182 Skylane 50 ARF gdyż bardzo podoba mi sie ten model i postanowiłem go wskrzesić do lotu.

 

Pozdrawiam,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam na forum.Ja jestem z pod warszawy , a dokładnie Sękocina Starego .Jestem także początkujący , i także dopiero co kompletuje elementy lotnicze.Jak narazie mój dorobek to model samolotu , nadajnik, 2 serwa , 1 bowden , silnik ( elek., spalina ) :wink: .Morze się kiedyś spotkamy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W raszynie mieszka też kolega z forum i z klasy Maciej Poż . Wkrótce to on będzie mnie uczył latać, napisz z kąd dokładnie jesteś ?

 

Mieszkam w Wesołej k. Warszawy, a może ktoś z Was wie czy w mojej okolicy jest jakiś aeroklub modelarski, mieszkam blisko lotniska Góraszka i tak się zastanawiam czy tam przypadkiem nie ma jakiegoś klubu?

 

pzdr.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous
Cheche fajnie że wiem gdzie to jest.Na okęciu jest modelarnia , obok klubu IKAR.Na Bitwy warszawskiej jest sklep modelarski , tak samo jak na Nowolipki w warszawie.A wiesz gdzie jest raszyn? daleko masz do niego?

 

 

Wesoła jest po drugiej stronie Warszawy w stosunku do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.