Skocz do zawartości

Co sądzicie o tej aparaturze?


Patrol723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się dobrze rozejrzysz to i tr9x można w tej cenie wyrwać z oryginalnym modułem. Używana oczywiście.

Znalazłem taką w trochę większej cenie, ale żeby był gaz po lewej stronie to potrzeba Mode 2 ?

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść ją sobie, lepiej kup FlySky FS-i6, cena taka sama a technologia nowsza.

Robert to jest to samo co FS-i6 http://abc-rc.pl/FlySky-Fs-i6-iA6

Jeżeli nie przewidujesz dodatkowych funkcji, o czym wspomniał Piotr to zupełnie wystarczy i dodatkowo masz telemetrię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano prawda, ale jeszcze dodam jedną, na której latam  mini quadem  ma 8 kanałów i full telemetrię http://www.banggood.com/Flying-3D-X6-X8-FY-X8-016-6CH-Remote-Control-Transmitter-p-945539.html do tego dwa przełączniki 3-pozycyjne w BG jest jako część zamienna do X6 i X8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ją jeszcze tydzień temu. Bardzo fajna aparatura. Po zmianie softu masz ogromne możliwości programowania. Nawet w wersji podstawowej daje rade. Jest kilka rzeczy które można w niej poprawić, ale znam ludzi którzy latają na niej bez żadnych kombinacji i jest ok. Sam zmieniłem tylko dlatego że zakochałem się w Taranisie. (1150zł) Po wymianie modułu nadawczego możesz latać nawet na kilka kilometrów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tak dużo?

Do sterowania potrzeba 4 kanały + 1 do zmiany trybów lotu, czyli razem 5.

 

Do sterowania 4 kanały, jeden na wybór trybu lotu Manual, ATTI, GPS ATTI, jeden kanał do kontroli orientacji lotu IOC, i jeden kanał na ew. pochylenie kamery w sumie 7. W NAZIE uproszonej nie ma GPS więc może być 6 kanałów. Ale radio kupuje się zawsze na wyrost bo inaczej trzeba kupować dwa albo i więcej razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.