Skocz do zawartości

Instalacja do benzyny / tankowanie itp.


idfx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do śmigła ... :) Model ma wyglądać dokładnie jak ten ;)

 

 

Króciec w silniku ma 3.25 mm na 3.85 mm na "grzybkach". Teraz już zgłupiałem ... nie mam "obycia" i nie wiem jakie więc przewody paliwowe będą najodpowiedniejsze ?

 

Od rana przekupuję sklepy i albo to albo tamto nie pasuje ... Bardzo proszę o dobranie kołpaka do śmigła jak na filmie. Jestem w kontakcie z autorem filmu i po zapytaniu dlaczego użył podwymiarowego śmigła stwierdził, że z testów na tym osiągnął maksymalną prędkość. Proszę o wskazówki, gdzie mogę zakupić odpowiedni komplet (jak na obrazku :) ) śmigło trzyłopatowe + kołpak alu.

 

Dziękuję i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Koledzy,odgrzeję trochę temat. Chodzi mi głównie jaki przewód dawać do zbiornika żeby nie parciał. Kupiłem przy okazji w HK przewód opisany jako nitro & gas ale dzisiaj coś mnie tknęło i się zainteresowałem zbiornikiem. A tam kompletnie sztywny przewód,nie wiem jak ja latałem na plecach,chyba na oparach?. Jeśli macie coś wypróbowanego podeślijcie konkretnego linka do towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.