Skocz do zawartości

big lama z zawis


filip123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem posiadaczem helikoptera honey bee 2 i chcę sobie kupić jakiś bardziej stabilny a dokładnie big lame.

I czy big lama jak się ją dobrze wytrymuje będzie w stanie wykonać zawis bez korygacji drążkiem kierunków?

Bo mam tego dość że w jednowirnikowych trzeba cały czas korygować aby wykonać zawis.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big lama czy lama nie będzie się przechylac na bok czy do przodu czy tylu, do tego jak ja przechylisz i puscisz drążek to ona sama wróci do poziomu. Ale tak czy siak będzie dryfowac w jakimś kierunku - nie będzie stać w miejscu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigłowce mają to do siebie, że wymagają korekt w zawisie. Nawet jak kupisz super hiper turbo model zawodniczy do F3C to nie znaczy, że jak wykonasz zawis to będziesz mógł odłożyć aparaturę i iść na kawę. Model na pewno znajdzie coś ciekawego w otaczającej go przestrzeni i po chwili poleci zapolować na kreta  :) . Stabilny zawis autonomiczny to tylko w wielowirnikowcach, i to tych z bardziej wypasionym kontrolerem i GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.