Skocz do zawartości

Dual Ace Seagull


Marcin K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gaz mam na osobnych kanałach. Mam Mx16s więc cudów nie stworze ale udało się to okiełznać dzięki Free Mixer. Miałem dostępne tylko 3 wolne mixery. Wystarczyło. Pierwszy mix-kanał 1 z wyłącznikiem. Bo gaszenie silnika musi być. Drugi mix to gaszenie silnika i kanał 7( jedyny wolny mi został) i trzeci mix to oba kanały gazu razem:) i zadziałało!:) dzięki temu mam regulację Gai na osobnych kanałach i gaszenie obu jednym przyciskiem. Ster wysokości jest również na dwóch serwach i na dwóch kanałach. Na szczęście komputer nadajnika jest na tyle rozbudowany ze przewidział aż taka mechanizacje modelu i wszystko było przygotowane pod dwa kanały na ster wysokości. Nie chciałem się bawić w kable Y poniewaz jest wtedy problematyczna regulacja. A to jest ważne przy dwóch silnikach.

 

Co do prędkości modelu. Jest spora ale na pół gazu się przyjemnie lata. Nie boi się wiatru. To mnie najbardziej cieszy. Przy małym wietrze lądować to katorga, niesie go i przelatuje lotnisko. Ale gdy wieje 10-15km/h to ląduje do nogi wręcz. Na filmie z pierwszego lotu sam byłem tym zaskoczony, model pięknie usiadł. A wiało dość sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.