Skocz do zawartości

Kleczew/ Sławoszewek-Kaliska/


Rekomendowane odpowiedzi

Na polnoc od Kleczewa  super dojazd asfaltem  pod krawedz ladowisko  na polach -sciernisko-łatwizna  wysokośc skarpy  choo...choo...jak Jurek zajedzie to  sie zerwie od latania...wszystkie kierunki do latania... :lol: Zdj_cie0445.jpg  W razie "potrzeby" gdy zajdzie wydostać model ...dogodny dojazd na dno kopalni po betonowych plytach .  Najfajniejszy odcinek to na loty na wiatr południowy  krawędz konczy się drogą na Budzisław .  Kopalnia  czynna na odcinku polnocnym   "JEST WIDOKOWY TARAS " gdyby ktos przyjechał np. z kolezankę  może  bezpiecznie  wszelkie widoki poogladać... ;)

 
Zdj_cie0449.jpg
 
Zdj_cie0451.jpg
 
Zdj_cie0453.jpg
 
Zdj_cie0454.jpg
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To gdzie to dokładnie jest i na jakie kierunki? Tylko bez ściemy :)

KLECZEW...na polnoc  -Slawoszewek- KALISKA...Wola Spławecka ...Zberżynek...Złotków   Kierunki lotów  poludnie  BAJKA..!!! podobnie .wschód   z   tarasem widokowym  !!  zachód  skladowisko  korzeni...betonów  lipa miejscowka  do ladowania dla extremy  ..ale  polata ...  PoŁnoc  -  fedrowanie .Jutro piknikujemy  na Jeziorsku..  Sobota Lubstów  z super wiatrem  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Janka pojęcie wszystkie kierunki i prawie nieczynna to pojęcie względne ;)

 

post-9196-0-59267000-1441203133_thumb.jpg

 

post-9196-0-75458700-1441203166_thumb.jpg

 

Kierunki: zachodni, wschodni, południowy z odchylkami. Praktycznie nie ma opcji zejścia po model na dol. Jak sie zejdzie robiąc duzo kilometrów, jak nic bedzie akcja straży przemysłowej. Kopalnia raczej mocniej niz mniej eksploatowana. Zachodnie zbocze koło 25m wysokości

 

post-9196-0-06271600-1441203905_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tymi drobnymi mankamentami, miejsce super ;)

Ha...Jurku...zjazd  bardzo  fajny   na "kopalnium"  ode strony  wschodniej - w niedzielę   jadąc do dołu wyrobiska aż do wungla...   robilem fotki.  zobacz wyzej  ..zjazd po betonowych plytach  bardzo dogodny obecnie-bo zimą  to gorzej  ...a kto to  z takich  zawodników  jak  Ty  z najwyższej polki  bedzie  schodził  do dolu  po model  ...tylko  gaz ... :D   Pisałem ,że  wszystkie kierunki do latania  te  super  wyrózniłem...zachodnia  jak pisałem utrudniona  ale  jak gada Kierownik pampers w portki i  GOOO...polnocna  już nie długo/  a dowiem się w sobotę bo bede o dyspozytora/   bedzie zamykana  . Zajeżdzaj  w sobotę na Lubstów  -niedziele Jeziorsko

 

attachicon.gifimage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.