Skocz do zawartości

Sting ULTRA LIGHT 270 cm.


paweł
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 miesiąc temu...

....powoli się klaruje, będzie kaczka holować - zrobiłem wzmocnienia oraz podstawę pod zaczep przenosząc całe obciążenie haka na  kadłub  pomijając kabinkę.  Statyw koła przedniego z alu PA11 dalej sklejka śruby  laminowanie - powinno wytrzymać lądowanie nawet po zaoranym lot. Koła 100 Kevan pompowane z owiewkami - było roboty ale jest efekt. Zakładam oświetlenie, okazuje się że mam już zajęte 11 kanałów -  został jeden pod rozrusznik ale narazie się wstrzymuję, zobaczymy jaka waga wyjdzie. Szukam fajnej lalki coś jak w Jaribu - macie jakiś pomysł???

 

7447000120_ce4a1e5883_c.jpg


kilka fotek, macie jakieś uwagi?? 

 

https://picasaweb.google.com/112011382816985278146/Tl2000Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł fajny model ale możesz tak coś więcej bo jak patrzę na ten wątek czuje, że brak mi wiedzy o tym modelu.

Jaki to zestaw, kto produkuje, więcej danych technicznych jakie wyposażenie - silnik planujesz zamontować. O samolocie dane znalazłem w internecie ale jeśli chodzi o model to już gorzej. :)

Ładnie wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.