Skocz do zawartości

PZL P.11c skala 1/5 - spalinowy model w dużym uproszczeniu


Gość horn3t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Szybowcem można i poszaleć ale wracając do tematu ma ktoś pomysł czym zabezpieczyć płozę ogonowa z duralu na czas startów i lądowań z betonowego pasa? guma, sklejka ....???

Witaj Krzysiek. Może to http://allegro.pl/teflon-1mm-tarflen-ptfe-plyta-100x100-na-uszczelki-i5952377204.html się nada?

Gratuluję modelu. Mam nadzieję, że uda mi się zobaczyć go w powietrzu w Wilczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Arek to co widać to jest szpachlówka w aerozolu Motip na bazie nitro, na to przyjdzie jeszcze podkład szary a na koniec lakier. Nie boje się bo miałem tak robione balsowe kadłuby zabezpieczone tą folią i lakierowane, były używane i są na zboczu gdzie się ląduję bardzo nieprzyjaznym terenie na razie nic nie złazi. 

Najlepiej jak by ta folia była w kolorze aluminiu mozna by zrobić naturalne ślady eksploatacji i chyba zakupię na skrzydła i usterzenie. :D

 Odświeżę temat, bo w inny sposób nie mogę się skontaktować :)  , co to za folia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.