Skocz do zawartości

PIKNIK ŻAR 2016


PilotM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest miejscowość w 100% turystyczna. Noclegów na kwaterach prywatnych (agro turystyka) oraz w okolicznych ośrodkach jest sporo. Oczywiście wymagana jest rezerwacja z wyprzedzeniem ponieważ ludzie tam spędzają swoje urlopy i tuż przed samą imprezą może być ciężko z noclegami. Rezerwacja noclegów to już każdy na własną rękę.

Można zarezerwować sobie nocleg w Górskiej Szkole Szybowcowej. To jest Hotel klasy turystycznej, jedni narzekają inni sobie chwalą, wszystko zależy od tego kto czego oczekuje i wymaga od noclegu.

Jak wpiszecie w googla Międzybrodzie i noclegi to znajdziecie tego pełno w zależności od tego ile chcecie wydać.

Część osób nocuje pod namiotami na łączce przy samym lotnisku, ale z tym wiąże się problem ponieważ sanitariaty są dopiero na górze w hotelu. 

 

Międzybrodzie można przejść pieszo w około 45 min, więc wszędzie jest blisko a samochodem to i za Międzybrodziem można szukać tanich noclegów.

 

Co do okolicy to nic dodać nic ująć jest pięknie. Można popływać, można wyjechać kolejką tak jak na Gubałówkę no i oczywiście mile spędzić czas na samym pikniku. 

 

Jak nie byliście jeszcze w tych okolicach to zachęcam bo naprawdę jest fajnie a jak już pisałem góra jest magiczna i kultowa dla Polskiego Szybownictwa, więc choćby z tego powodu warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dodam ze to jedno z ładniejszych miejsc w kraju.Mozna tez zatrzymać się w Międzybrodziu Bialskim,fajny basen a pływając w nim mozna podziwiac latające szybowce:)Także elektrownia szczytowo-pompowa jest do zwiedzenia od środka.Polecam na wypad rodzinny>Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze taka organizacja Każdy we własnym zakresie. dotychczas jak uczestniczyłem na takich zlotach /piknikach to rezerwowaliśmy jedno lokum np. hotel  masowo taniej a i uczestnicy byli blisko siebie celem spotkań wymiany doświadczeń i rożmów przy p.....ie :D   do białego rana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż widać Twoje niedoświadczenie jeśli chodzi o Piknik Żarski. :) (bez obrazy) Powiedz mi gdzie Ty chłopie znajdziesz jakichś hotel na 1000 osób :) w tak małej miejscowości.  W latach 2010-2012 bywało jeszcze więcej ludzi. Przyjedź to zobaczysz, że zakwaterowanie w różnych miejscach nie ma wpływu na jakość imprezy. Jest miejsce gdzie można do białego rana jeśli ktoś chce spędzić czas na lataniu i gadaniu i piciu i rzyganiu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To konkretnie dla ilu osób ma załatwić Sebastian nocleg w Hotelu na Górze Żar napisz nie ma sprawy ja załatwię nawet specjalną cenę tylko jak tak piszesz to myślę że 50 osób to zabierasz. :)

Dawaj konkret i działamy. Dla wszystkich uczestników Pikniku hotel  Szkoły Szybowcowej jest dostępny jeżeli zadeklarujesz wcześniej liczbę uczestników i wpłacisz zaliczkę bo co z Tymi miejscami co ja zarezerwuje a ktoś nie przyjedzie to kto płaci, to normalne zasady w hotelarstwie.Jak teraz zarezerwuję to masz miejsce gwarantowane. 

Więc czekam na konkretne zamówienie noclegów i przekieruję do Hotelu do osoby która wszystko poprowadzi Klient Nasz Pan.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.