Skocz do zawartości

Gołębie atakują....


MarekJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

One wcale nie uciekają. Potrafią z daleka wypatrzyć kopter i całym stadem lecą prosto w niego. Dopiero po kilku okrążeniach tracą zainteresowanie i wracają na swój krąg. W tym przypadku kopter wisiał sobie spokojnie na "moim" niebie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że niewiele by z tego wyszło. Kamera ustawiona na szeroki kąt, w ruchu sprawia, że wszystko wydaje się mniejsze, bardziej odległe, a szczegółowość też nie jest porażająca...

 

na tym filmie widać i trzy łabędzie, i bociana, ale malutkie takie, ledwie widoczne. Kaczek już właściwie nie widać...

 

Tu widać, jak w miarę blisko latałem Mustangiem obok Spitfire. Ale sceny w powietrzu słabo wyszły (choć tu kamera jest ustawiona w trybie narrow)

 

Te mobiusy są dobre do widoczków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdjęcia to stop klatki z filmu nakręconego właśnie mobiusem. Ale ja nie używam szerokiego obiektywu, tylko standard (typ B chyba). Trzeba mieć też trochę szczęścia. W moim przypadku, gołębie niemal otarły sie o kopter. To była mała 250-tka i solidnie nią zabujało podczas tego przelotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.