Skocz do zawartości

PZL P11c laser cut kit GP


pacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba czas na przymiarki silnika, wstępnie wszystkie szpeje powinny się zmieścić z przodu czyli przed wręgą silnika, - serwo gazu, pakiet zasilający, moduł żarzenia, pakiet do modułu.

 

Z przodu - masz na myśli pod maską obok silnika? Jeśli tak, to pewnie nie ma takiej potrzeby. Miejsce na pakiet zasilający jest przewidziane pod zbiornikiem paliwa (dostęp przez dolną klapkę). Serwo gazu pewnie zmieści się obok zbiornika paliwa. Przy takim rozmieszczeniu osprzętu nie powinno być problemów z wyważeniem modelu. Jak idzie o moduł żarzenia, to myślę, że spokojnie można obrócić silnik do pozycji głowicą w bok i w ten sposób pozbyć się tego niepotrzebnego bagażu, choć pewnie będzie to wymagało gimnastyki z łożem silnikowym  :)

 

battery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś tym kolorem oklejałem spód moich kombatowych Hellcatów  :)

 

ale nie wiem czy nie lepszy ten szary niż taki ordynarny niebieski, wiem , wiem buduje półmakietę godzę sie na pewne kompromisy, ale jakoś mi niepasuje, jak piszę ten tekst to kolor ramki okna edycji ma kolor jak w sam raz  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i składania na sucho ciąg dalszy  :)

 

20151209_233312.jpg

 

20151209_233254.jpg

 

małe ostrzeżenie dla składających !!!! bez problemu można złożyć 2 lewe lub prawe połówki skrzydła, po raz kolejny zasada zanim skleisz złóż i sprawdź się sprawdza  :)  Ja np złożyłem na początek 2 prawe i zauważyłem to dopiero jak  chciałem zobaczyć jak wygląda całość  :)  Ostatni raz taka sztuczka udała mi się jak budowałem kombatowego fokkerka d5  :) , tylko tam od razu, bez przymiarek kleiłem,  :( masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt to nie problem wyciąć ale można by zmodyfikować lekko wycinankę i dać już fabrycznie wnęki, jednak to istotny i charakterystyczny element P.11. :)

Zastanawiam czy nie skuszę się na mniejszą "pezetelkę" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.