Skocz do zawartości

M-18 Dromader EPP


robloz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aby odsapnąć trochę od dłubania w balsie (budowa D-31 Turbulent) i mieć modelik na każdą okazję, zakupiłem ten zestaw.

 

http://www.napolskimniebie.pl/index.php/sklep/na-polska-nute/pzl-m18-dromader-detail

 

Dokładnej relacji nie będę zamieszczał, bo ona już była. Jakież było moje zaskoczenie, gdy Marek zaproponował dokupienie wydrukowanych na 3mm. piance okładek na ten model.

 

Kilka fotek z oklejania

 

1.jpg

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

Cdn. za jakiś czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 tygodnie później...

to mój Dromek w trakcie budowy, kryty lakierem sam. klapa pokryta fornirem drewnianym gr. 0.1 mmpost-18502-0-21525100-1452285356_thumb.jpgpost-18502-0-91109800-1452285377_thumb.jpg


Aby odsapnąć trochę od dłubania w balsie (budowa D-31 Turbulent) i mieć modelik na każdą okazję, zakupiłem ten zestaw.

 

http://www.napolskimniebie.pl/index.php/sklep/na-polska-nute/pzl-m18-dromader-detail

 

Dokładnej relacji nie będę zamieszczał, bo ona już była. Jakież było moje zaskoczenie, gdy Marek zaproponował dokupienie wydrukowanych na 3mm. piance okładek na ten model.

 

Kilka fotek z oklejania

 

1.jpg

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

Cdn. za jakiś czas. 

Gdzie można kupić takie oklejanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym prawie sklepie modelarskim dostaniesz wszystko oprócz śmigła 4-łopatowego.Mam ten sam model i latał na "zwykłym " Było dobrze ale wyglądało kiepsko.A skleić z dwóch nie mogę dopóki nie dorobię się odpowiednio długiego mocowania śmigła/śmigieł  na oś silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym prawie sklepie modelarskim dostaniesz wszystko oprócz śmigła 4-łopatowego.Mam ten sam model i latał na "zwykłym " Było dobrze ale wyglądało kiepsko.A skleić z dwóch nie mogę dopóki nie dorobię się odpowiednio długiego mocowania śmigła/śmigieł  na oś silnika.

a gdzie kupowałeś i jakie wypo. do tego modelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
avast zablokował zdjęcia , robak jakiś był 

 

 

Z tym avastem to nie wiem co jest. Problem się pojawił jak na serwerze w którym mam zdjęcia coś "dłubali", Najpierw zniknęły zdjęcia ze wszystkich relacji, a póżniej zaczął się ten problem. Ja mam na innych komputerach inne programy i żaden nie blokuje.

Na moim forum rcplock jest to samo, u wszystkich co mają avasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.