Skocz do zawartości

Witam serdecznie i Wesołych Świąt wszystkim


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 tygodnie później...

Ha! I dalej jestem członkiem drugiej klasy. Co ja tu mogę jeszcze napisać? Bawię się w to samo co i Wy, można mnie spotkać prawie na każdych zawodach ESA. Jak finanse pozwolą to i z spalinkami powalczymy. Ps. Bardzo mi się spodobały zawody hydroplanów, ale szkoda że tak daleko od Wrocławia. Pozdrawiam i do zobaczenia w nadchodzącym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysiliłeś się za bardzo drogi kolego.

Cześć! Piszę i piszę a tu chyba obsługa forumowa u mnie kuleje. Może dlatego że ciągle modele sklejam zamiast poślęczeć nad kompem. Żart! Faktycznie się nie wysiliłem. To proszę. Jakiś rok temu odkurzyłem stare hobby i zaczynając od napraw zabawek latających za 5zł stwierdziłem że jeszcze to we mnie nie umarło. Wciągnąłem się na powrót i zakupiłem małą akrobatkę. Jest już roztrzaskana. Stwierdzając że to jest to natknąłem się przypadkiem na filmik z zwodów ESA. I to mnie dopiero wciągnęło! Teraz notorycznie rozbijam modele i sklejam aby je rozbić! Wszystko ku chwale KOMBATU! Witam jeszcze raz i pozdrawiam. Grzechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.