Skocz do zawartości

Witam Wszystkich


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!!!

 

Na forum byłem/jestem częstym GOŚCIEM - dużo czytam, dużo obserwuję - mam swoich idoli :D . Odkąd zakupiłem swój pierwszy model RC postanowiłem wejść w Wasze progi. Modelarstwem zajmuję się od od 25 lat, za cztery dni kończę 31. Na początku to oczywiście "Mały Modelarz", jakieś "Bolki" i "Lolki", "Jaskółki" i takie tam... "MM" latały tylko pionowo w dół, z często palącym się ogonem :devil: koledzy "Toli" w ogóle nie latali, a "Jaskółka" nigdy nie okazała się jaskółką (za wyjątkiem tego, że zawsze trzymała się blisko ziemi). Dałem sobie spokój - wybrałem plastiki, ale to nie dla mnie :mrgreen: później szkutnictwo - ładnie wygląda, dobrze się klei, ale...

Na jakiś czas przerwa, nowe hobby (czytaj pasja - od zawsze) - MOTOCYKLE.

Co sezon szybciej, co sezon pewniej. "Trochę" czasu w szpitalu i .... modelarstwo.

W ostatnią niedzielę rozbiłem Easy Glidera PRO (fotka już bez przodu).

Wiem, że nauka kosztuje.

 

Tyle o mnie...

 

postaram się nie zawracać Wam głowy głupotami. Życzę wam tyle samo lądowań co startów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.