Skocz do zawartości

Zdjęcie

NORYMBERGA 2016 Spielwarenmesse Toy Fair RC News

ARTUR.RC NORYMBERGA 2016 TARGI MODELARSKIE RC NOWOŚCI RC SAMOLOTY RC SAMOCHODY RC ŁODZIE RC DRONY RC

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 młodszypilotamatormodelarz

młodszypilotamatormodelarz
  • Modelarz
  • 186 postów
  • SkądWarszawa - Ursynów
  • Imię:Artur.RC

Napisano 04 luty 2016 - 09:58

Witam,

Właśnie wróciłem z Norymbergii - ach co tam było albo czego nie było.... zobaczcie relację z modelarskiej hali nr 7, nowości 2016 i również już znane modele, niektóre po liftingu. Trzy dni biegania z kamerą z wywieszonym jęzorkiem i z bananem od ucha do ucha..... :) sama radość  :)

:)  :D  :)  :rolleyes:  :)  :wub:

• 0

#2 mikpasz

mikpasz
  • Modelarz
  • 129 postów
  • SkądSzczecinek
  • Imię:Mikołaj

Napisano 04 luty 2016 - 19:32

Jakiej firmy jest jacht w 0:57?

• 0

#3 qpa

qpa
  • Administrator
  • 1298 postów
  • GG:
  • SkądLublin/Wrocław
  • Imię:Kuba

Napisano 04 luty 2016 - 19:37

Artur wylądowałeś na forumowym fb :) dobra robota 

• 0

#4 młodszypilotamatormodelarz

młodszypilotamatormodelarz
  • Modelarz
  • 186 postów
  • SkądWarszawa - Ursynów
  • Imię:Artur.RC

Napisano 05 luty 2016 - 00:39

Jakiej firmy jest jacht w 0:57?

Mikołaj - firma krick / www.krick-modell.de  :)

Artur wylądowałeś na forumowym fb :) dobra robota 

Kuba - DZIĘKI :)  :)  :) ale jak to się stało to nie wiem ale się cieszę  :) /// Kuba potrzebuję rady, chciałbym aby wszystko było w porządku, nagrałem materiał "przegląd" Norymberga i jeszcze mam do zmontowania 20 filmów - relację bardziej szczegółową z firm : HORIZON HOBBY, EFLITE, HANGAR 9, SPECTRUM, LOSI, HOBBICO, GRAUPNER, DJI, CARSON, AMEWI, HPI RACING, JR PROPO, LRP, MULTIPLEX, PHOENIX MODEL, RIPMAX, FUTABA, TAMIYA, TRAXXAS, WALKERA, YUNEEC, MCD RACING, T2M, UBTECH, XIRO, CARRERA, BURAGO .... Powiedz proszę w jaki sposób mogę umieszczać info na forum tak aby to było zgodnie z regulaminem. To wszystko jest Norymberga jako imprezy za granicą ale poszczególne firmy reprezentują różne zagadnienia modelarstwa czyli powinienem umieszczać w różnych działach ale np. Graupner wystawiał modele samolotów, samochodów, łodzi i quadkopterów i co wtedy? Poradź proszę co zrobić? Serdeczności - Artur :) 

• 0

#5 mikpasz

mikpasz
  • Modelarz
  • 129 postów
  • SkądSzczecinek
  • Imię:Mikołaj

Napisano 05 luty 2016 - 09:37

Dzięki za linka :)

• 0

#6 qpa

qpa
  • Administrator
  • 1298 postów
  • GG:
  • SkądLublin/Wrocław
  • Imię:Kuba

Napisano 05 luty 2016 - 10:38

Artur załóż temat o swoim kanale w dziale filmy http://pfmrc.eu/inde...my-modelarskie/ a potem jak będzie nowa produkcja to wrzucaj link :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ARTUR.RC, NORYMBERGA 2016, TARGI MODELARSKIE RC, NOWOŚCI RC, SAMOLOTY RC, SAMOCHODY RC, ŁODZIE RC, DRONY RC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych