Skocz do zawartości

Nie mogę uruchomić silników w Phantomie 2.


Patrol723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wczoraj podłączyłem Phantoma 2 do komputera w celu uaktywnia IOC. W Phantomie wtedy uruchomiały się silniki i było wszystko tak jak powinno. Później jeszcze raz podłączyłem go do komputera , bo chciałem ustawić pochylenie gimbala. Po ustawieniu gimbala schowałem go do torby i nie sprawdzałem czy silniki działają. Za jakiś czas postanowiłem sprawdzić czy wszystko jest dobrze, a tu nagle gdy chciałem uruchomić silniki diody w Phantomie świecą się na czerwono i silników nie da się uruchomić. Wie ktoś co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

W aparaturze coś się pomieszało i silniki uruchomiały się w przeciwnym kierunku czyli dwa drążki zamiast dać w dół, trzeba było dać w górę, żeby uruchomić silniki. Podłączyłem Phantoma do komputera ale nie wyskakiwał żaden błąd. Phantoma podłączałem do komputera kilka razy i nareszcie wyskoczył ERROR :) Pisało tam że trzeba odnowa skalibrować aparaturę. Zrobiłem tak jak pisało i wszystko działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.