Skocz do zawartości

piper Black Horse


Miałczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie miałem styczności z tym konkretnym modelem ale miałem z kilkoma innymi tego producenta.

Wnioski jakie mi się nasunęły:

- ogólnie modele są za ciężkie do swoich wymiarów np piper z linku ma obciążenie powierzchni nośnej 65 do 72 g/dm2 przy założeniu masy z przedziału podanego przez producenta; to na poziomie akrobata a nie wolno latającego górnopłata.

- proponowane silniki są za małe i nie dają rady ( sprawdzone w praktyce )

- folia bardzo kiepskiej jakości (delikatna prawie jak japonka)

Możę ktoś jeszcze coś dopowie co pomoże ci podjąć decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi łaził po głowie ten Piper lub z HK podobny ale stwierdziłem, że mamy ładniejsze polskie samoloty (górnopłaty) a pojawił się niedawno KIT RWD-5 w rozmiarze 2550  więc chyba się na niego zdecyduje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam czasu i gdzie sklejać modele :(

ale modelik ładny 

Zasadniczo też tego nie mam lecz nałóg majstrowania jest większy od przeciwności życia codziennego ;)

Osobiście w tym rozmiarze jak bym miał brać gotowca to jednak wziął bym ten model  http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__15611__Piper_L_4_Grasshopper_2350mm_ARF_.html i cena bardzo atrakcyjna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie go wrzuciłem do koszyka i wysyłka najtaniej 230 Euro co daje razem 431 euro.

Sprawdziłem mam podobnie co skłania do zakupów w Polsce i polskich produktów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.