Skocz do zawartości

Slowly V2


Łukasz.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To ma być Sidolux do nabłyszczania - taki:

f7b04a4d_big.jpg

(Rozwiązuje to też problem zawartości drewna w panelach podłogowych, bo jest jak widać i do drewna i do paneli ;))

 

Ogólne Sidolux produkuje fajną chemię modelarską, np. to:

af7d745f_big.jpg

 

Jest świetne do czyszczenia aerografu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj polatałem Slowlym i strasznie fajnie było. Niby nic a daje tyle radości :D,

Moje błotniki dodały mu uroku, ale mam wrażenie jakby miały tendencję do ,,ciągnięcia,, modelu w dół po wyłączeniu silnika. Trzeba się pilnować ;).

Jest i dobra strona tego gadżetu, otóż wolniej lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopakowałem slowlyeya :-P dołożyłem wyłącznik, miernik lipoli i waga do lotu wyszła 230 gram.

 

Piękna pogoda była dzisiaj więc myślę sobie, oblatam.

Sporo dzisiaj zajęć miałem więc dopiero o 18 dojechałem więc mój drugi w życiu samodzielny lot odbył się prawie po ciemku.

 

Po starcie okazało się, że ciągnie go strasznie lewo. Nie mam doswiadczenia i nie wiem co jest przyczyną. Leciał prosto jak drążek steru był wychylony ponad 50% w prawo, a wtedy ster już był mocno wychylony więc coś jest nie tak.

 

Lot był bardzo ciekawy :-P slowley idzie pionowo w górę, poniżej 50% gazu więc silnik dałem za duży :-P.

 

Przy próbie lądowania, nie dałem rady go wypoziomowac i poszedł ostro na lewe skrzydło, co poskutkowalo jego połamaniem. Urwałem też koła. Ale to już inna historia ;-)

 

Odpuszczę sobie te obloty moimi pięknymi samolocikami i zreanimuje trenerka od Wacka. On wydaje się niezniszczalny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.