Skocz do zawartości

Slowly V2


Łukasz.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Leciał prosto jak drążek steru był wychylony ponad 50% w prawo

Oj to musiało by być fest krzywo ... ponad 50% wychylenia tej "łopaty" ???  , moja mała Lazy Bee jest tak skatowana i połamana i wymiętolona , a wystarczy parę piknięć trymerem i leci równiutko ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziś i ja oblatałem swojego Slowlego. Tylko jeden lot bo zimno a jak zwykle byłem z dziećmi. Córka była w pełnej gotowości, ale dzisiaj moim zdaniem jak na naukę dla niej troszkę za mocno wiało. Została więc operatorem "kamery smartfonowej". Spóźniła się z nagraniem startu, ale dalej dawała radę. Filmik nie jest idealny, ale widać, że Slowly lata naprawdę powoli. Pod lekki wiatr praktycznie stoi w miejscu, z wiatrem wlecze się po niebie. Idealny do nauki. Wystartował prosto, wyważenie na ok 25% cięciwy, lekko na dziób i chyba dzisiaj było idealne. Lata prosto, fajnie, przewidywanie. A oto filmik, na razie bez podkładu w postaci "Marsylianki"  :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że skłon jest w miarę duży. Wygląda jakby ciągle szedł w górę, ale po pierwsze leciał pod wiatr i dodatkowo przed startem trymerkiem wysokości podniosłem ster o 3-4 kliknięcia gdyby okazało się, że silnik ciągnie za mocno w dół. Później zapomniałem w locie wyrównać. Do oceny skłonu zdjęcie poniżej.

 

 

 

 

post-17396-0-89513200-1458399066_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, ja to zwykły amator. Ale nie powiem, wciągnęła mnie ta prosta konstrukcja i jak tylko miałem czas to chciałem skończyć i ulotnić. Coś w tym jest, że kolejne chce się budować coraz ładniejsze, nawet Biesa odstawiłem. A i latanie wydaje się prostsze i ciekawsze. Teraz ja czekam na Twojego Hibou!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł fajnie Ci ten Twój lata. Jak mi się uda to też wstawię film bo moja mała kamerzystka zasłoniła palcem obiektyw i nagrała się ciemność z głosem... Co do klejenia to faktycznie wciąga, tego nie da się ukryć daje frajdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może na Żara w tym roku zrobić coś fajnego i pokazać widowni wliczając Twoja Babe Jagę 

Pięknych modeli tam jest mnóstwo ,ale ciekawe projekty lub śmieszne też wzbudzają zainteresowanie ... , tak wiec Łukaszu masz jeszcze trochę czasu ( he he nawet mi się zrymowało , dobry znak) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he no aż tak to nie , chciałem zabrać Hibou ze sobą pod warunkiem że nie będzie wstyd go pokazać .. tzn. musi ładnie latać i ładnie wyglądać ,,, zobaczymy po malowaniu :) 

Mam jeszcze LazyBee moją ulubienice z podkładów mogła by się też do Żywca przejechać .

 

CAM00178%5B1%5D.jpg

CAM00184%5B1%5D.jpg

Ekipa tam jest tak wyluzowana że nawet czarownica wyglądająca jak karton latający została ciepło przyjęta :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam jeszcze LazyBee moją ulubienice z podkładów mogła by się też do Żywca przejechać .

 

CAM00178%5B1%5D.jpg

CAM00184%5B1%5D.jpg

Ekipa tam jest tak wyluzowana że nawet czarownica wyglądająca jak karton latający została ciepło przyjęta :)

Grzegorz kompletuj,zbieraj i wszystko przywoź na Żar ,łącznie z Babą jagą :) .

Zainteresowanie takimi "wynalazkami' jest nie mniejsze od 3 -metrowych akrobatów czy 6 m szybowców  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.