Skocz do zawartości

Fokker E III 1:4 Skala - zestaw kit


Henryk S.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pozwolenia , no i nie mam amunicji więc nie będę strzelał.

 

Ta moja armata wygląda lepiej niż te kupione plastiki , ale zrobienie wymaga bardzo dużo czasu około dwudziestu godzin , jestem z tego bardzo zadowolony gdyż mi tez się podoba.

 

Henryku, dobrze , że nie będziesz strzelał bo musiałbyś strzelać przez śmigło bowiem EIII synchronizatora jeszcze  nie miał  (miał go Fokker M.5). Fokker EIII miał za to okute  blacha stalową śmigło na wysokości lufy km-u...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Stanisławie - ale pokręciłeś ;). Gdy był Fokker E.III to już dawno nie było M5K. A co to był za samolot M5K? była to kopia modelu Morane H. Na nim został zainstalowany synchronizator. Wersje seryjne otrzymały oznaczenie E.I

Tak jest, pokręciłem! :( ...Źle sobie przetłumaczyłem artykuł. Obiecuję poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie do wszystkich budowanych modeli używam takie sznapy , tylko wyrywam trzpienie i rozwiercam otwory wiertłem 2mm i daję śrubkę , na razie model jeszcze nie jest ukończony i będą zabezpieczenia , tak wyglądają napędy lotek do Fokkera.

post-97-0-12454300-1457935471_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem drugi płat , aby nacieszyć oko poskładałem go do kupy w salonie , gdyż moja modelarnia jest zbyt mała ,

pozostały jeszcze do zrobienia lotki i nakładki na zebra , wtedy cały model będzie gotowy do oklejania.

 

Irek linki kupuje w Ol-Pen Model w Odolanowie.

post-97-0-97494600-1457994869_thumb.jpg

post-97-0-01279700-1457994903_thumb.jpg

post-97-0-47322500-1457994937_thumb.jpg

post-97-0-92245300-1457994960_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.