Skocz do zawartości

Impulse 100TD Jaki silnik


Leszekm35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy mam pytanie . Mam zamiar kupić model jak w temacie i zastanawiam się jaki zorganizować do niego silnik . Model ma ważyć 4,4kg uzbrojony rozpiętość 1,75m. Jaki byście do niego dali silnik żeby wystarczył do normalnego latania?

 

pozdrawiam

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, kupujesz zestaw gdzie producent podaje 3 konfiguracje silników (żarowy, benzynowy, elektryczny) z podaniem pojemności oraz symbolu w przypadku elektryka do NORMALNEGO latania. Czego nie rozumiesz? Może nie doczytałeś?

Jeśli moja odpowiedź jest według Ciebie bezsensowna, to może pomyśl o zadanym pytaniu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, kupujesz zestaw gdzie producent podaje 3 konfiguracje silników (żarowy, benzynowy, elektryczny) z podaniem pojemności oraz symbolu w przypadku elektryka do NORMALNEGO latania. Czego nie rozumiesz? Może nie doczytałeś?

Jeśli moja odpowiedź jest według Ciebie bezsensowna, to może pomyśl o zadanym pytaniu.

No tego akurat nie zauważyłem

ps. grzeczniej się nie da? jak się nie da to nie pisz wcale chłopie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Krzysiek ma rację, że silnik normalny :)

 

  • silnik spalinowy: 0.55 2T
  • silnik benzynowy: 15-20ccm
  • silnik elektryczny: GT4020 E MA 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem Krzysiek ma rację, że silnik normalny :)

 

  • silnik spalinowy: 0.55 2T
  • silnik benzynowy: 15-20ccm
  • silnik elektryczny: GT4020 E MA 

 

ok dzięki :) tylko czasami z tymi zaleceniami jest różnie . Kiedyś miałem yaka 54 1,8m był na benzynę 26cm i na tym silniku to ledwie latało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależny jak chcesz latać mi do latania nie jest potrzebny mocny silnik ale innemu możne być za słaby na takie dylematy musisz sobie sam znaleźć rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.