Skocz do zawartości

Discus 2a Eco rozp. 3,75m


PilotM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Marku ,we wtorek byłem u Boćka po balsę i ten model centralnie stoi w pudle na wejściu do sklepu :) .

Po zakupie balsy jak zwykle krótka rozmowa o tym i tamtym ;)  i myślę, zapytam o tego Discusa bo otwarte pudełko.

Wg Piotrka ten model z Top Modelu jest wykonany znakomicie,wszystko pasuje tip top,wykończenie ,jakość ,powierzchnia nieporównywalna do chińszczyzny...to się czuje dotykając elementy .Rzekomo model nawet na ogólnopolskich zawodach makiet zajmuje czołowe miejsca .

Tyle teorii  :)  a cena nawet dość przystępna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie,

Szybowiec oglądałem w poniedziałek w sklepie Bociana.

Cena ustalona ale jak to w naszym świecie modelarskim lepiej potwierdzić swoje przekonanie niż żałować. :o

to co ładne nie zawsze się sprawdza już doświadczyłem i dziękuję.

Chcę trochę polatać a nie kombinować Żar blisko więc może w tym roku choć jednego lota zrobię. ;)  

Rzeczywiście wykonanie b. dobre, bardzo estetycznie zgadzam się z Rafałem.

Pozostało w takim układzie po świętach kupić i cieszyć się lataniem  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten model od 4 lat. Kupiłem Discusa2A model lata bardzo dobrze. Jest zrobiony mocno widziałem różne ładowania tymi modelami. Inny tylko do wora i ognisko. Choć powiem ze skrzydła 3.75 bardziej na zbocze. Po w latach zmieniłem skrzydła kupiłem ventusowe 4.5m i to dopiero poezja w lataniu. Jak by trzeba było jakieś info to daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę w tym roku na rozpoczęcie sezonu zrobić jakiś wypad (maj) z modelarzami na dwa dni na latanie tylko szukam miejsca 

myślę że w grę wchodzą tylko szybowce, zobaczymy :) może namioty, ognisko itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku tego Wam zazdroszczę.

Ja tu w Śremie jak Robinson Cruzoe :)

Nawet kilka dni temu jakiś Piętaszek się znalazł ale wiem czy po pierwszych kretach mu nie przejdzie :)

Wojtek ,przygarniemy Cię :D .

Sprzedaj mieszkanie ,kupisz w Kętach ,są tanie  ;)  .

Blisko góry ,Żar,jezioro Żywieckie...

Takich pozytywnie zakręconych szaleńców przyjmiemy z otwartymi rękoma :D .

 

 

Kuba ,łezka mi się zakręciła  ;)  ,nie wiem czy czasem nie ma na filmie mojego byłego Yaka 55 który lata/ł w NT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.