Skocz do zawartości

Zamierzam kupić szybowiec z balsy do sklejania.Czy warto???


ROBERT908
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oczywiście że lepiej samemu coś wymyślić, ale moim zdaniem na początek zanim nie nabierzesz doświadczenie lepiej skorzystać już z istniejących planów. 

Musisz tylko wymyślić jaki model chcesz zbudować i jak duży a na pewno ktoś pomoże znaleźć odpowiednie plany na podstawie których sam sobie zbudujesz model.

Ale ten Olimpic moim zdaniem na początek będzie bardzo dobry. Modele w klasie A1 mają swój niepowtarzalny urok. Buduj i przedstawiaj relacje z postępów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie łatwiej na początek. Następny jak będziesz chciał dalej model klasy A1 to proponuję zbudować Czaplę. Czapla ma prawie 2m rozpiętości. Jak wyjdzie Ci dobrze ten Olimpic to spokojnie możesz się porwać :)  na takiego 2m. Zawsze jak będziesz miał jakieś pytania to ktoś coś pomoże. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem kilka zdjęć ale nie mogę ich wstawić.Wie pan jak to zrobić?

Po prostu je wklejałem ale one się jakoś długo przesyłały,ale i tak się nie przesłały

 

Zdjęcia możesz dodawać jako załączniki bezpośrednio na serwer forum. Taka opcja jest przy tworzeniu tematu czy posta. Przeczytaj temat Jak wstawiać zdjęcia na forum jako załączniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Bardzo dawno mnie tu nie było:) Nareszcie skończyłem Orlika(dopiero teraz, bo miałem duuuuuużą przerwę)dziś już skończyłem budowę. Lata(, a tak właściwie latał) świetnie, dlaczego latał a nie lata? otóż puszczałem go na podwórku, a tam są słupki od siatkówki kazałem tacie stanąć przy nim i bronić żeby w niego nie walnął .Oczywiście co się stało? Tata nie zdążył go złapać.Na szczęście tylko popękał papier i nic wielkiego się nie stało.Trzeba będzie oklejać centropłat od nowa.No trudno.Relacja z budowy pojawi się na moim kanale, ale kiedy to się stanie nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.